Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулося пленарне засіданні 37 чергової сесії Теплицької районної ради
П'ятниця, 21 листопада 2014 12:22

Сьогодні депутати Теплицької районної ради зібралися на засідання 37 чергової сесії для обговорення низки нагальних питань. У день відзначення річниці Євромайдану та 10-ї річниці Помаранчевої революції, святкування Дня Гідності та Свободи, впровадженого цьогоріч Указом Президента України Петра Порошенка, та Дня Святого Михаїла, славного воїна-захисника знедолених і немічних, голова районної ради Леонід Габінський розпочав роботу сесії із вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го і листопаді 2013-го років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів української держави та її європейського вибору.

 

У сесії взяли участь 34 депутати, були запрошені голови сіл та селища, начальник районного відділу міліції, представники громадськості.

На розгляд сесії були винесені та розглянуті такі основні питання:

1. У зв’язку зі смертю депутата районної ради Анатолія Ковтуна було визнано обраним депутатом районної ради Олійника Петра Кіндратовича, лікаря-педіатра Теплицької лікарні планового лікування.

2. Одноголосно затверджено районну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на 2014-2015 роки. Водночас було рекомендовано прийняти такі програми в кожній територіальній громаді району.

3. Одностайно проголосували депутати й про призначення Худи Юлії Миколаївни директором КП «Теплицьке районне архітектурне бюро». Згідно розпорядження голови районної ради вона виконувала обов’язки директора даного підприємства протягом останніх двох місяців.

4. Рішенням сесії районної ради затверджено юридичну адресу комунального закладу «Музей історії та етнографії Тепличчини»: 23800, Вінницька область, Теплиць кий район, смт Теплик, вул. Незалежності, 24.

5. Затверджено технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок району.

До порядку денного сесії були внесені також додаткові питання, з якими звернулися депутати районної ради і які стосувалися стану медичної галузі району. Зокрема:

- депутат Тетяна Сокотнюк звернулася щодо ремонту та переведення терапевтичного відділення в приміщення колишнього гінекологічного відділення, в якому на 50% виконано ремонтні роботи та яке вже кілька років опалюється, при цьому не функціонуючи;

- депутат Андрій Гончарук звернувся стосовно роз’яснень підстав для скорочення медичних працівників ФАПів;

- депутат Сергій Сімчук запитав, на якій підставі в Теплицькій лікарні планового лікування  надаються платні послуги.

У зв’язку з відсутністю з об’єктивних причин обох головних лікарів району Леонідом Габінським було дано роз’яснення, що найближчим часом буде проведено засідання відповідної комісії районної ради із залученнямв тому числі громадськості для розв’язання усіх озвучених питань.

 

Детальніше з рішеннями 37 чергової сесії районної ради усі бажаючі можуть ознайомитися на офіційному веб-сайті Теплицької районної ради та у виконавчому апараті Теплицької районної ради.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше