Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
21 листопада – день, коли Україна вшановує патріотизм і мужність, свободу та гідність своїх громадян
П'ятниця, 21 листопада 2014 12:24

21 листопада 2014 року в центральному парку селища  біля місця, де в майбутньому буде  встановлено памятний знак Небесній сотні, відбулося Віче з нагоди відзначення започаткованого в Україні Дня Гідності та Свободи. На Віче зібралася громадськість Теплика, представники трудових колективів, депутати Теплицької районної ради, які після закінчення засідання 37 чергової сесії долучилися до проведення заходу.

 

Представники місцевої самооборони та учнівська молодь розгорнули та несли центральною вулицею Незалежності великий державний прапор, постійно вигукуючи: "Слава Україні! Героям слава!". На зібранні перед присутніми виступив заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, який зазначив, що у цьому році в нашій державі вперше відзначається День Гідності та Свободи. З метою утвердження в країні ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Президентом України було підписано Указ „Про День Гідності та Свободи”, який щорічно відзначатимуть 21 листопада. І сьогодні - річниця Євромайдану, який привів до змін та повалення тодішньої влади. Ми всі памятаємо героїв „Небесної Сотні”, які віддали свої життя за честь, свободу та гідність Української держави. Сьогодні десятки наших земляків мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України.

На закінчення Віче його учасники вшанували память загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до символічного знаку.

  

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше