Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Розпорядження райдержадміністрації № 331 від 21 листопада 2014 року "Про забезпечення виконання Закону України «Про очищення влади»"
Середа, 26 листопада 2014 07:14

 

ТЕПЛИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від “ 21” листопада 2014 р.                                                                       №  331

Про забезпечення виконання Закону України

«Про очищення влади»

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року  № 563:

1. Визначити відділ організаційно - кадрової роботи апарату райдержадміністрації відповідальним в апараті райдержадміністрації за проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

2. Встановити, що для організації та проведення перевірок спільно із відділом організаційно - кадрової роботи апарату райдержадміністрації залучаються працівники сектору  юридичного і взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації в межах питань, віднесених до їх компетенції.

3. Сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації (Бойко В.І.) забезпечити оприлюднення на веб-сайті райдержадміністрації інформації про проведення перевірок в апараті райдержадміністрації, структурних підрозділах райдержадміністрації та в органах, які підпорядковуються райдержадміністрації, у разі коли в таких органах відсутня технічна можливість для оприлюднення відповідної інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити виконання Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                            О. ЩЕРБАТЮК

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше