Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Ярмарок професій
Понеділок, 01 грудня 2014 06:36

Вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя. Часто після школи молоді люди так і не знають, що б їм хотілося робити, їхні життєві інтереси ще не сформовані, тому необхідно зважити на всі аспекти стосовно вибору професії.

 

Тому, Теплицький районний центр зайнятості спільно з соціальними партнерами ВМГО «Молодіжним центром працевлаштування» та районним відділом освіти організував та провів Ярмарок професій, який став справжнім святом для учнів 9-11 класів шкіл району та вчителів. На ярмарок завітали майже 200 випускників, адже питання про вибір професії для них як ніколи актуальне. Тож 9 навчальних закладів Вінницької та Черкаської областей в консультаційному режимі презентували професії та спеціальності, з яких ведуть підготовку майбутніх фахівців.

З привітаннями та побажаннями правильно обрати свій професійний шлях перед присутніми на ярмарку виступив директор центру зайнятості. «Вибір професії - це діло не одного дня. Обираючи професію, треба пам’ятати, що здійснити відповідальний крок треба свідомо, ураховуючи свої нахили та здібності, особисті та громадські інтереси. Потрібно пам’ятати, що немає професій поганих і добрих, легких і важких. Значення професії в житті людини залежить не від характеру роботи, а від того, як до неї ставиться сама людина. Сьогодні ми зробили початок, а вдалий вибір залежить від вас. Зважуючи на те, що ви почули й побачили, я бажаю, щоб ви обрали собі професію до душі», - сказав Василь Миколайович Мальона.


 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше