Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Інформація про підсумки роботи районної спостережної комісії за 2014 рік
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Повідомляємо, що за 2014 рік  районною спостережною комісією розглянуто 15 питань.

Зокрема, це: «Про затвердження плану роботи на 2014 рік», «Про заходи щодо покращення роботи по виправленню засуджених осіб надання їм допомоги в трудовому та побутовому облаштуванні на 2014 р.»,  «Про визначення переліку об’єктів, на яких засуджені особи будуть відбувати покарання у вигляді громадських робіт та види робіт, що ними можуть  виконуватись»,  «Про участь об’єднань громадян, підприємств,  установ, організацій і окремих громадян у наданні соціальної допомоги звільненим особам», «Про стан громадського контролю за правильністю трудового використання та організацією праці осіб, які повернулись з місць позбавлення волі», «Про організацію виховної та профілактичної роботи з молоддю та дітьми, які звільнені від відбування покарань з випробуванням (учнівська та робоча молодь)»,  «Про стан організації праці осіб,  які повернулись з місць позбавлення волі», «Про   діяльність трудових  колективів  по  виховній  роботі з засудженими та особами, що повернулись з місць позбавлення волі; про працевлаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі на підприємствах району», «Про підсумки роботи районної спостережної комісії за 2014  рік».

За результатами їх розгляду прийняті відповідні рішення.

В продовж 2014 року, в Теплицькому районі перебуває на обліку 5 осіб, які були умовно-достроково звільнені з місць позбавлення волі та раніше судимі.
Сільські голови Теплицького району проінформовані по кожній особі, яка була умовно – достроково звільнені з місць позбавлення волі, здійснюють за ними контрольний нагляд та надають відповідні характеристики спостережній комісії Теплицької РДА.

За аналогічний період минулого року на обліку в спостережній комісії перебувало 10 осіб зазначених вище категорій.

За допомогою до комісії умовно – достроково звільнені та раніше засуджені особи не звертались.

За 2014 рік до спостережної комісії надійшло 1 повідомлень з установ виконання покарань.

Спостережна комісія тісно співпрацює з РВ УМВС України у Вінницькій області, районним центром зайнятості, центральною районною лікарнею, виконкомами селищної та сільських рад, центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Всі питання районною  спостережною комісією розглянуті, а також вказані громадяни взяті на облік спостережною комісією.

Спостережна комісія при райдержадміністрації і надалі продовжуватиме роботу щодо своєчасного обліку звільнених осіб, у тому числі звільнених умовно-достроково, звільнених за амністією, звільнених після закінчення терміну, звільнених з іспитовим строком та прийняття заходів щодо організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів звільнених осіб.

Медичне обстеження звільнених осіб організовується на загальних засадах. Теплицької лікарні планового лікування та сільські лікувальні установи району надають звільненим особам лікувально-профілактичні, медичні послуги.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше