Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Круглий стіл» зібрав найактивніших волонтерів району
Понеділок, 23 березня 2015 13:09
Редакція районної газети «Вісті Тепличчини» проявила ініціативу та  запросила на дискусію за «круглим столом» активних волонтерів району, представників громадських організацій, керівників районної влади, голів сільських рад.

У ході жвавої дискусії учасники не тільки обговорювали конкретні проблеми, з якими стикаються органи влади, волонтерські організації та громадськість у своїй волонтерській діяльності, але й проаналізували причини цих проблем, намагалися знайти шляхи взаємодії, ділилися власним досвідом допомоги мобілізованим землякам та їх сім’ям, мирним жителям зони АТО, переселенцям.

Основна мета, яку поставили перед собою організатори «круглого столу», була реалізована - практично всі учасники зійшлися на думці, що для ефективної роботи потрібна координація дій і ефективний обмін ресурсами та інформацією між усіма волонтерськими групами. Одностайність думок про необхідність об’єднати зусилля та співпрацювати у більш тісній взаємодії (разом – ми сила), вселяє надію, що українці подолають наслідки воєнної агресії проти нашої країни.

 

По закінченню учасники дискусії домовилися обов’язково зібратися ще, адже обговорюючи спільно ті чи інші нагальні питання,  багато хто знайшов для себе відповіді на них.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше