Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про проведення Великодніх ярмарків
Понеділок, 23 березня 2015 13:43

 

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 березня 2015 року                                                        № 164

Про проведення Великодніх ярмарків

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  з метою сприяння забезпеченню населення області товарами за цінами виробників:

1. Провести 04 квітня 2015 року у м. Вінниця Великодній ярмарок з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів.

2. Департаментам облдержадміністрації:  регіонального економічного розвитку (Якубик О.П.) та агропромислового розвитку (Неїлик М.М.) залучити до участі у ярмарку сільськогосподарські формування, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів,  торгівлі,  ресторанного господарства та  підприємства споживчої кооперації.

3. Рекомендувати виконкому Вінницької міської ради (Моргунов С.А.) забезпечити учасників ярмарку місцями для торгівлі.

4. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення вжити заходів щодо насичення споживчого ринку сільськогосподарською продукцією та продуктами її переробки за цінами виробників шляхом проведення в містах, районних центрах та інших населених пунктах за визначеними графіками святкових ярмарків із залученням сільськогосподарських товаровиробників, переробних підприємств, торгівлі, ресторанного господарства та інших суб’єктів господарювання.

5. Рекомендувати Вінницькій торгово-промисловій палаті    (Дідик О.М.) провести 08-10 квітня 2015 року  в експоцентрі передсвятковий Великодній ярмарок із залученням до участі у ньому фірмової торгівлі суб’єктів господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів та святкової тематики і виставку-продаж  «Купуй Вінницьке».

6. Управлінню МВС України у Вінницькій області (Моренець І.В.) забезпечити охорону громадського порядку та правил дорожнього руху у місцях проведення ярмарків.

7. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Василюк С.М.) забезпечити інформування населення про проведення  ярмарків через засоби масової інформації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації  Гижка А.П.

Голова обласної державної

 

адміністрації                                 В. КОРОВІЙ

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше