Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До уваги підприємств усіх форм власності та господарювання !
Середа, 25 березня 2015 13:04

Управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації  повідомляє, що відповідно до частини третьої ст. 119 Кодексу законів про працю України, постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №105 затверджений Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Порядок визначає механізм виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (далі - працівники), за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2501350 «Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» (далі - бюджетні кошти).

Відповідно до Порядку, бюджетні кошти спрямовуються підприємствам, установам, організаціям на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на таких підприємствах, в установах, організаціях на час призову на військову службу, не більше одного року (далі - компенсація).

Для виплати компенсації підприємствам, установам або організаціям необхідно щомісяця до 15 числа подавати в управління праці та соціального захисту населення Теплицької РДА (смт. Теплик вул. Незалежності, 7,) звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, згідно з додатком 1, погоджений військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби.

Також в Порядку зазначається, що обчислення середнього заробітку працівників здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100.

В разі виникнення питань звертатись в структурні підрозділи управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації за вищевказаною адресою або за тел. 2-17-51

 

Додаток 1

ЗВІТ
про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період
_____________________________________________________________________ 
(найменування підприємства, установи, організації) 
у _____________________ 20____ року 
(місяць)

управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації

смт.Теплик вул. Незалежності,7 _________________________________________________________________ 
(найменування і місцезнаходження органу соціального захисту населення)

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада (професія)

Нарахована середня заробітна плата

Найменування військового комісаріату, дата і номер наказу про призов, звільнення

Примітка

М.П.

Керівник

_____________ 
(підпис)

________________________ 
(ініціали, прізвище)

Головний 
бухгалтер

_____________ 
(підпис)

________________________ 
(ініціали, прізвище)

Погоджено

М.П.

Військовий 
комісар

_____________ 
(підпис)

________________________ 
(ініціали, прізвище)

“___”_______________ 20__ р.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше