Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Заготівля молока від населення за І півріччя 2015року.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Згідно отриманої інформації від сільських рад, за І півріччя населенням району через молокопункти продано 4815,1 т молока, що в 2,2 рази більше, чим виробили усі агроформування району. При цьому в поточному півріччі заготовлено на 43.4т молока менше від минулорічного періоду, що пов'язане із зменшенням на 139 здавальника молока.

 

В приватному сектору на звітну дату утримувалося 3485 корів. Однак, участь у реалізації молочної продукції приймає 1743 домогосподарства, або 50% від загальної кількості. Закупівля молока від населення проводиться на 41 молокоприймальному пункті, які мають необхідне обладнання, інвентар,постійне водопостачання, каналізацію, опалення.

Поскільки на даний час в районі діючого підприємства по переробці молока не має, його закупку проводять ПАТ «Бершадьмолоко» (35,5% від загальної кількості),ТОВ «ІнтерФуд» Крижопіль (25,02%), Гайворон МЗ (0,97%), «Гайсин МЗ» (12,4%), Золотонішський МЗ (3,82%), ПАТ «Христинівка МЗ» (3,8%), Черкаський масложиркомбінат (1,2%), АТ «Тростянецький МЗ» (16,3%).

В середньому за І півріччя реалізація молока на домогосподарство склала 2763кг . Якщо у І кварталі першість по реалізації лишків молока утримували домогосподарства Страхгородської с/ради, то за півріччя найбільше реалізовано по Побірській с/ради, де на одне домогосподарство припадає 3889кг молока. Найменше заготовлено поМаломочульській с/раді - 1559кг молока на двір.

Середньозважена ціна 1 кг молока, прийнятого від населення склала 2,62грн./кг, що не відповідає понесеним витратам та темпам росту цін на молочну продукцію у роздрібній торгівлі.

В.о. начальника управління

 

агропромислового розвитку                     С.Шевчук

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше