Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Звіт про реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» Теплицької райдержадміністрації
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З метою підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності райдержадміністрації, посилення взаємодії з громадськістю у рамках реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» проводяться засідання громадської ради при райдержадміністрації, громадські обговорення нагальних законопроектів, висвітлення діяльності виконавчої влади в електронних та друкованих районних засобах масової інформації.

На виконання Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» райдержадміністрація інформує про наступне:

Головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 24.05.2011 року № 244 «Про доступ до публічної інформації», відповідно якого на офіційному сайті райдержадміністрації:

- у розділі «Влада інформує. Новини» щоденно висвітлюються найважливіші події у відповідних сферах суспільного життя району;

- у розділі «Громадське обговорення» оприлюднюються проекти законів, що підлягають обговоренню громадськістю;

- у розділі «Райдержадміністрація. Розпорядчі документи» систематично розміщуються розпорядження голови райдержадміністрації.

Система (реєстр) ведення обліку публічної інформації в райдержадміністрації функціонує через офіційний веб-сайт Вінницької облдержадміністрації з початку 2013 року (на сайті РДА є відповідне посилання). Реєстр включає в себе картки обліку вхідної та вихідної документації, розпорядчих документів райдержадміністрації, звернень депутатів усіх рівнів. Кожен відвідувач сайту має змогу ознайомитись з необхідними даними.

Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» протягом ІУ кварталу 2014 року на адресу райдержадміністрації надійшов 3 інформаційних запити.

В приміщенні райдержадміністрації оформлено постійно діючий стенд «Забезпечення доступу до публічної інформації».

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 6 вересня 2013 року № 249 створено центр надання адміністративних послуг в Теплицькому районі.

Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про можливість отримання адміністративних послуг засобами поштового зв’язку відповідна інформація та перелік адміністративних послуг, що користуються підвищеним попитом у населення, розміщена в інформаційному повідомленні «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» на офіційному сайті районної державної адміністрації.

З метою поліпшення роботи щодо реалізації державної антикорупційної політики, підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції, вдосконалення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в реалізації антикорупційної стратегії райдержадміністрацією та районною радою прийнято ряд нормативно-правових атів:

- «Комплексна програма профілактики злочинності у Теплицькому районі на 2011-2015 роки», затверджена рішенням 4 сесії 6 скликання від 15.03.2011р. № 29 районної ради;

- заходи по взаємодії райдержадміністрації та правоохоронних органів, затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.12.2007р. № 636;

- план заходів щодо запобігання і протидії корупції на 2014 рік, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.02.2014р.  № 36.

Для попередження корупційних і злочинних проявів в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації виконується план заходів щодо роботи з кадрами на 2014 рік, яким передбачено дотримання правових засад про характер державної служби, поліпшення якісного складу державних службовців та їх кадрового резерву, організації їх підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також здійснення контролю за виконанням положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Ніхто з державних службовців у Теплицькому районі протягом ІУ кварталу  2014 року до відповідальності за корупційні діяння не притягувався.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації з 2010 року започаткована і діє рубрика «Запобігання корупції», в якій розміщенні відповідні нормативні акти, план проведення заходів, роз’яснення та коментарі з даного питання тощо.

У ІУ кварталі 2014 року відбувся щорічний збір лідерів учнівського самоврядування району під гаслом:  «Учнівська молодь Тепличчини – проти корупції». Також, на даному заходів було підбито підсумки конкурсу малюнка з антикорупційної тематики серед учнів загальноосвітніх шкіл району.

Протягом ІУ кварталу 2014 року райдержадміністрацією організовано та проведено круглі столи на теми: «Актуальні проблеми боротьби з корупцією та напрями протидії», «Реалізація нового антикорупційного законодавства у контексті реформування державної служби» із залученням до обговорення цієї проблематики фахівців права, представників правоохоронних органів, районного управління юстиції, громадськості.

Протягом І кварталу 2015 року поточного року планується проведення низки антикорупційних заходів.

У сфері впровадження технологій електронного урядування можна зазначити наступне: з 2011 року в податковій службі району розпочалось електронне звітування по сплаті ПДВ, тепер 98% підприємців для цього використовують всесвітню мережу. Представники малого і середнього бізнесу району мають можливість, не виходячи з домівки чи офісу, відправити звіти в податкову службу по Інтернету. Зручним є те, що при електронному звітуванні навіть не потрібне підтвердження інформації на паперових носіях.

У 2013 році було створено центр обслуговування платників податків (ЦОПП), в якому також запроваджено електронне звітування.

Між основними установами району, такими як управління Пенсійного фонду, фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, центром зайнятості, відділом соціального забезпечення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та податковою інспекцією існують програми обміну інформацією. Вони дають змогу заощадити час і сили для людей різних категорій: вагітних жінок, людей похилого віку, підприємців при оформленні документів.

В ІУ кварталі 2014 року вивчено стан інформаційно-комп’ютерного забезпечення райдержадміністрації та здійснено реєстрацію в Державній інформаційній системі електронних звернень громадян.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше