Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відкриття меморіальних дошок воїнам-землякам, загиблим в АТО
Середа, 29 липня 2015 08:26
28 липня 2015 року, в день відзначення хрещення Київської Русі та пам’яті Великого князя Київського Володимира, на Тепличчині в селі Росоша відбулося відкриття меморіальних дошок нашим землякам, воїнам, які минулого року віддали життя за мир в Україні.

            Цей день було обрано недаремно, адже загинули два Володимири – Муха і Черкасов. Загинули практично в один час, минулого липня, з різницею у три дні. Обидва школярами навчалися у Росошанській загальноосвітній школі, тому саме на її фасаді й розміщені меморіальні дошки.

            Участь у відкритті взяли мами полеглих юнаків, представники районної виконавчої влади: голова райдержадміністрації Василь Романюк із заступниками, та органів місцевого самоврядування: заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, голова Росошанської територіальної громада Діна Гаврилюк, молодь, мешканці навколишніх сіл, представники районних громадських організацій, духовенства, ЗМІ.

Болем і тугою за втраченими молодими життями були пронизані виступи усіх, хто брав слово. У виконанні теплицького хору «Відродження» звучали духовні пісні, з дитячих вуст звучали вірші, згадували хлопців, бажали усім, хто нині воює за Україну, не повторити їхнього шляху, усім миром молилися за душі померлих. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше