Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Безпечне проведення зерно-збиральних робіт 2015 р
Вівторок, 04 серпня 2015 13:56

Управління Держпраці у Вінницькій області інформує щодо безпечного проведення зернозбиральних робіт.Так, на проведення  зернозбиральних робіт в районі задіюється значна кількість працівників, сільськогосподарської техніки, автомобільного  та іншого технологічного транспорту. 

Саме тому, на цей період, для забезпечення безпечних робіт вимагається чітка технологічна і організаційна дисципліна, підвищена відповідальність керівників всіх рівнів і самих виконавців по забезпеченню виконання вимог законодавства з охорони праці, які убезпечать працівників від нещасних випадків.   

У більшості випадків виробничі травми стаються через організаційні причини:  внаслідок порушення робітниками правил охорони праці, виробничої дисципліни, нераціональної організації робочого місця. Основні події що призвели до настання нещасних випадків, що сталися за попередні роки: падіння працівників з висоти, несправність технологічного обладнання; порушення технологій виробництва; не використання робітниками засобів індивідуального захисту; не виконання вимог інструкцій по охороні праці та недотримання вимог посадових обов’язків.

Аналіз матеріалів спецрозслідування свідчить про те, що більшість випадків трапляється з організаційних причин. Ймовірність травмування та рівень виробничого травматизму напряму залежить від ефективної роботи служб охорони праці всіх рівні – від самого підприємства до адміністрації або ради.

Я хочу привернути особливу увагу керівників всіх господарств на ще одне болюче  питання.  Це допуск неповнолітніх до роботи.  

            На превеликий жаль ми маємо приклади трагічної загибелі дітей в сільськогосподарських підприємствах.

Вважаю, що сьогодні стан охорони праці в сільськогосподарських підприємствах та безпечне ведення робіт під час зернозбиральних робіт заслуговує на особливе ставлення і повинне зайняти перше місце поряд з іншими питаннями.

Головний державний інспектор

 Управління Держпраці

у Вінницькій області

Н.А. Мазур

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше