Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Районний Кубок з малого футболу, приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні
Середа, 09 вересня 2015 11:02

Нещодавно на стадіоні Старт у смт Теплик відбувся районний Кубок з малого футболу, приурочений пам’яті Героїв  Небесної Сотні. Хочеться  відзначити, що у даному Кубку взяло участь 7 команд, що радує організаторів. Адже, по-перше: це засвідчує, що футбол в районі «живе», а по-друге, що молодь не байдужа до тих зрушень, які відбулися в нашій країни за останній період та  їм дорога пам'ять про ті події.

Отже, все за порядком. Згідно рішення виконкому ТСГО «Районна федерація футболу» від 13.08.2015 року № 6 було заплановано а потім проведено вищевказані змагання з малого футболу. Змагання з малого футболу розпочались із мітингу - пам'яті про Героїв Небесної Сотні. До учасників змагань звернулися голова ТСГО «Районна федерація футболу»  Сергій Скоробреха, заступник голови ГФ «Народна самооборона» Іващук Ольга та члени громадського формування. Під час мітингу лунав Державний гімн та було урочисто піднято прапор України, оскільки у цей день уся країна відзначала День Державного прапора. Учасники змагань поклали квіти до пам’ятного знака Героям  Небесної Сотні у центрі селища.

Далі голова організаційного комітету змагань, заступник голови ТСГО «Районна федерація футболу»  Віктор Колісник ознайомив учасників Кубку району  із порядком його проведення.

У змаганнях взяли участь футбольні команди із 7 територіальних громад району - це команди із с. Стражгород, с. Пологи, смт Теплик, с. Метанівка, с. Степанівка, с. Орлівка, с. Росоша та команда « Міліція».

Згідно проведеного жеребу було сформовано 2 групи команд. У одній групі було 3 команди у другій 4. Відповідно у І групі півфіналісти визначались по круговій системі, а у ІІ - за олімпійською системою. Отже, І група: Теплик, Стражгород, Степанівна; а ІІ група: Метанівка, «Міліція», Пологи, Орлівка.

3 та 4 місце розіграли команди із с. Стражгород та с. Росоша у підсумку 3 місце здобула команда із с. Стражгород, завдяки вдалому пробиттю пенальті.

У фінальному матчі зустрілись команди із смт Теплик та «Міліція». Гра виявилась багатою на забиті м’ячі, цікавою за змістом та завершилася впевненою перемогою футбольної команди із смт Теплик з рахунком 6-2.

Кращим нападником Кубку району з малого-футболу визнано Мацієвського Василя ФК «Теплик», кращим воротарем гравця із ФК «Стражгород» - Ткача Олега.

Відкриттям Кубку району з малого-футболу можна сміливо назвати ФК «Динамо-6» с. Пологи адже у переважній більшості склад команди сформовано із молоді. Буде доречно їх назвати: Шевченко Віталій (воротар), Лінков Олександр, Масюк Олександр, Довгань Олександр, Чуба Владислав, Чуба Єдуард, Верхогляд Ігор, Коріненко Максим, Патложа Олександр, Середюк Іван. Бажаємо молодій команді успіху, майбутніх перемог, адже це майбутнє дорослої команди із с. Пологи.

Отже у підсумку: І місце здобула команда із смт Теплик, ІІ місце - команда «Міліція» , ІІІ місце – команда із с. Стражгород.

Команди учасниці були нагороджені Кубками, грамотами та цінними призами.

Виконком ТСГО «Районна федерація футболу» дякує депутату Вінницької обласної ради Володимиру Токарчуку за спонсорську підтримку у проведенні Кубку та ГФ «Народна самооборона» за нагородження команд.

Підсумовуючи слід зауважити, що Кубок з малого-футболу приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні став уже традиційним. І маємо надію, що у майбутньому він буде збирати на стадіоні  ще більше вболівальників та футбольних команд.

Виконком ТСГО «Районна федерація футболу» висловлює щиру подяку усім учасникам змагань та бажає їм злагоди, здоров’я та мирного неба над головою.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше