Хто на сайті

На даний момент 64 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Реалізація Програми протягом 2015 року
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З метою підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності райдержадміністрації, посилення взаємодії з громадськістю у рамках реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» проводяться громадські обговорення нагальних законопроектів, висвітлення діяльності виконавчої влади в електронних та друкованих районних засобах масової інформації.

               На виконання Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» райдержадміністрація інформує про наступне:

            Головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 24.05.2011 року № 244 «Про доступ до публічної інформації», відповідно якого на офіційному сайті райдержадміністрації:

- у розділі «Влада інформує. Новини» щоденно висвітлюються найважливіші події у відповідних сферах суспільного життя району;

- у розділі «Громадське обговорення» оприлюднюються проекти законів, що підлягають обговоренню громадськістю;

- у розділі «Райдержадміністрація. Розпорядчі документи» систематично розміщуються розпорядження голови райдержадміністрації.   

Система (реєстр) ведення обліку публічної інформації в райдержадміністрації функціонує через офіційний веб-сайт Вінницької облдержадміністрації з початку 2013 року (на сайті РДА є відповідне посилання). Реєстр включає в себе картки обліку вхідної та вихідної документації, розпорядчих документів райдержадміністрації, звернень депутатів усіх рівнів. Кожен відвідувач веб-сайту має змогу ознайомитись з необхідними даними.

Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» протягом 2015 року на адресу райдержадміністрації надійшов  23 інформаційних запити.

            У приміщенні райдержадміністрації оформлено постійно діючий стенд «Забезпечення доступу до публічної інформації».

З метою забезпечення вдосконалення порядку надання адміністративних послуг, підвищення їх якості, створення сприятливих і доступних умов для реалізації фізичними та юридичними особами прав на одержання таких послуг головою Теплицької районної державної адміністрації 06 вересня 2013 р. № 249 прийнято розпорядження «Про створення Центру надання адміністративних  послуг в Теплицькому районі».

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 26 грудня 2013 року № 399  було утворено структурний підрозділ райдержадміністрації - відділ надання адміністративних послуг чисельністю 4 штатних одиниці на базі майна та фонду оплати праці райдержадміністрації.

Сформовано реєстр адміністративних послуг, що надаються структурними підрозділами та відділами райдержадміністрації, який розміщено на сайті райдержадміністрації.

Складовою частиною Центру надання адміністративних послуг є Дозвільний центр, утворений відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

З метою поліпшення роботи щодо реалізації державної антикорупційної політики, підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції, вдосконалення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в реалізації антикорупційної стратегії райдержадміністрацією та районною радою прийнято ряд нормативно-правових атів:

- «Комплексна програма профілактики злочинності у Теплицькому районі на 2011-2015 роки», затверджена рішенням 4 сесії 6 скликання від 15.03.2011р. № 29 районної ради;

- заходи по взаємодії райдержадміністрації та правоохоронних органів, затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.12.2007р. № 636;

- план заходів з реалізації в районі у 2015 році «Державної програми щодо реалізації засад державної  антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на  2015 - 2017 роки», затвердженої розпорядженням голови РДА № 152 від 02.06.2015 р.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації з 2010 року започаткована і діє рубрика «Запобігання корупції», в якій розміщені відповідні нормативні акти, план проведення заходів, роз’яснення та коментарі з даного питання тощо.

Протягом поточного року з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо запобігання та протидії корупції:

- 29.04.2015 року відбувся юридичний всеобуч, на якому присутніх ознайомлено із основними положеннями Закону України «Запобігання корупції»;

-  25.05.2015 р. відбулась нарада, на якій присутнім доведено основні положення «Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні «Антикорупційної стратегії» на 2015-2017 роки», затвердженої постановою КМ України від 29.04.2015 р. № 265;

- 31.08.2015 року на нараді з начальникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації було наголошено на безумовному  виконанні вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині доступу громадськості для ознайомлення з проектами нормативно-правових актів шляхом розміщення зазначених проектів на веб-сайті районної державної адміністрації;

- 21.09.2015 року на нараді з начальниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації було ознайомлено із постановою КМУ від 14.05.2015 № 301 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції".

   Для попередження корупційних і злочинних проявів в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації виконується план заходів щодо роботи з кадрами на 2015 рік, яким передбачено дотримання правових засад про характер державної служби, поліпшення якісного складу державних службовців та їх кадрового резерву, організації їх підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також здійснення контролю за виконанням положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Зокрема, у березні 2015 року, завідувач сектору юридичного та по роботі із зверненнями громадян апарату РДА Скоробреха С.В. брав участь в короткотерміновому семінарі для працівників апаратів райдержадміністрації уповноважених з питань запобігання та проявів корупції.

   Ніхто з державних службовців у Теплицькому районі протягом 2015 року до відповідальності за корупційні діяння не притягувався.         

            У сфері впровадження технологій електронного урядування можна зазначити наступне: з 2011 року в податковій службі району розпочалось електронне звітування по сплаті ПДВ, тепер 98% підприємців для цього використовують всесвітню мережу. Представники малого і середнього бізнесу району мають можливість, не виходячи з домівки чи офісу, відправити звіти в податкову службу по Інтернету. Зручним є те, що при електронному звітуванні навіть не потрібне підтвердження інформації на паперових носіях.

            У 2013 році було створено центр обслуговування платників податків (ЦОПП), в якому також запроваджено електронне звітування.

            Між основними установами району, такими як управління Пенсійного фонду, фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, центром зайнятості, відділом соціального забезпечення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та податковою інспекцією існують програми обміну інформацією. Вони дають змогу заощадити час і сили для людей різних категорій: вагітних жінок, людей похилого віку, підприємців при оформленні документів.

У 2014 року вивчено стан інформаційно-комп’ютерного забезпечення райдержадміністрації та здійснено реєстрацію в Державній інформаційній системі електронних звернень громадян.

У грудні 2015 року в Центрі надання адміністративних послуг запроваджено електронну чергу. У подальшому планується впровадження електронного документообігу.

 


 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше