Хто на сайті

На даний момент 61 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До уваги керівників підприємств та організацій району!
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

За інформацією Посольства України в Словацькій Республіці, 3 листопада 2016 року у м. Братислава відбудеться проведення щорічного бізнес-форуму «Словацька коопераційна біржа 2016». Організатором заходу є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки.

Зазначений бізнес-форум користується популярністю серед ділових кіл України, у якому в попередні роки взяли участь підприємці з усіх куточків України. Учасникам форуму надається можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами можливості співпраці, участь у тендерах, пропозиції щодо створення спільних підприємств в таких галузях як машинобудування, автомобільна промисловість, енергетика і сфера інформаційних технологій.

Детальна інформація для потенційних учасників форуму, а також реєстраційна форма містяться на сайті SARIO:  http://www.sario.sk/sites/default/files/files/sario-skb-2015-UA.pdf.

Контактна особа SARIO - Мартіна Бабейова –територіальний менеджер SARIO (спілкування можливе російською мовою); телефон: +421 2 58 260 271; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду чи на офіційному веб-сайті SARIO – www.sario.sk.  Оксана Кицун – радник Посольства України в Словацькій Республіці, +421259202823,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше