Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Субвенція з державного бюджету
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


За сприяння народного депутата України  М.І.Кучера надано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. №395, 6 обєктам району  у сумі 598,2 тис.грн.:

-         Будівництво водопроводу, с. Важне Степанівської сільської ради Теплицького району.

-          Встановлення вікон у Бджільнянській загальноосвітній школі I—II ступеня по вул. Дем’янишина, с. Бджільна Теплицького району.

-          Ремонт системи опалення будинку культури по вул. Центральній, 1, с. Велика Мочулка Теплицького району.

-          Будівництво тротуарів від будівлі Залузької сільської ради до Залузької загальноосвітньої школи I—II ступеня по вул. Центральній, 1, с. Залужжя Теплицького району.

-          Ремонт системи опалення Кивачівського будинку культури по вул. Молодіжній, 3, с. Кивачівка Теплицького району.

-          Встановлення вікон у Соболівській дитячій музичній школі по вул. Центральній, 3, с. Соболівка Теплицького району.

         По чотирьох об’єктах соціальної сфери освоєно кошти та виконано роботи в повному обсязі. Наразі тривають роботи по будівництву  водопроводу в с.Важне та ремонту системи опалення будинку культури в с.Велика Мочулка. 

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 755 внесено зміни до постанови №395 від 24 червня 2016 року  та виділено кошти в сумі 1560,0 тис.грн. для реалізації у 2016 році на наступні об’єкти:

Реконструкція котельні ЗОШ III ступенів в с. Залужжя, Теплицького району, Вінницької області з встановленням твердопаливного котла BRS-100 – 100 тис.грн.

Реконструкція котельні ЗОШ I—II ступенів в с. Кивачівка, Теплицького району, Вінницької області з встановленням твердопаливного котла BRS-100 – 100 тис.грн.

Реконструкція опалювального пункту ЗОШ I—II ступенів в 
с. Стражгород, Теплицького району, Вінницької області з встановленням твердопаливного котла BRS-100 – 100 тис.грн.

Реконструкція спортивного залу Теплицької ДЮСШ Теплицького району, Вінницької області – 80 тис.грн.

Закупівля медичного обладнання для консультативно-діагностичної поліклініки смт Теплик – 1180, тис.грн.  

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше