Хто на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

27 лютого 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни на порядок денний було винесено питання :

 

І.  Про заборгованість по заробітній платі працівникам підприємства ДП»Бджільнянський спиртовий завод» станом на 01.02.2017р.- 1045,2 тис.грн.

Інформувала  начальник відділу праці УПСЗН,секретар комісії  Головатюк Л.О.

. Згідно проведеного моніторингу з середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району станом на 01.02.2017р на підприємстві ДП»Бджільнянський спиртовий завод» наявна заборгованість по заробітній платі 114 працівникам в сумі 1045,2 тис.грн.(без урахування 5,0 тис.грн лікарняних)

 Згідно рішення  районної Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій, пенсій та інших соціальних виплат від 11січня 2017 року в зв’язку з ростом заборгованості по заробітній платі працівникам ДП»Бджільнянський спиртовий завод»,. було надіслано письмове звернення до голови обласної державної адміністрації з проханням сприяння у вирішенні питання щодо погашення заборгованості з заробітної плати працівникам ДП»Бджільнянський спиртовий завод

 

            СЛУХАЛИ: заступника директора ДП»Бджільнянський спиртовий завод» Гончарука Олександра Борисовича який проінформував про те, що заборгованість із заробітної плати утворилась у зв’язку із тим, що підприємство немає права реалізувати вироблену готову продукцію, оскільки ДП «Укрспирт» є монополістом із продажу спирту, згідно із Постановою КМУ від 28.07.2010 року № 672, та наслідком не реалізації виробленої готової продукції є ненадходження коштів на рахунок підприємства та заборгованість по заробітній платі найманим працівникам, сплаті податків та обов’язкових платежів (зборів) до державного та місцевого бюджетів.

Реалізація готової продукції з жовтня 2016 року по грудень 2016 року не здійснювалася у зв’язку із тим що, наказом керівника Державного підприємства лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» від 29.09.2016 року № 516 зупинено  між ДП «Укрспирт» та ДП «Бджільнянський спиртовий завод» всі діючі договори комісії на продаж спирту та  договори поставки спирту на внутрішній ринок на 2016 рік, які були укладені попереднім керівництвом ДП «Укрспирт».

Також, на 2017 рік не укладено договір комісії на продаж спирту між Державним підприємством лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» та Державним підприємством «Бджільнянський спиртовий завод» та договори поставки спирту на внутрішній ринок, що є перешкодою у реалізації готової продукції та виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства.

Рекомендації комісії :             

1.Управлінню праці та соціального захисту населення (О.Г.Чех )тримати на постійному контролі стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємстві ДП»Бджільнянський спиртовий завод».

 

ІІ. Про розгляд страхувальників у яких згідно проведеного порівняльного аналізу чисельності та фонду оплати праці найманих працівників за грудень та квітень 2016 року та кількості оброблюваної землі  мають суттєву різницю.

Інформує начальник УПФУ у Теплицькому районі Монаршук Т.П.

          Відповідно до Плану заходів координації спільних дій по виявленню ознак тінізації заробітної плати , використання  праці неоформлених працівників управління Пенсійного фонду у Теплицькому районі надало порівняльні відомості з реєстру застрахованих осіб щодо чисельності та фонду оплати праці найманих працівників за квітень та грудень 2016 року.

Слухали :Роботодавців ,які мінімізують витрати на оплату праці ,проведено порівняльний аналіз рівня заробітної плати з середньогалузевими показниками,проаналізовано фінансовий стан підприємств та перспективи підняття витрат на оплату праці: СФГ Задорожного В.М.», ФГ «Анастас плюс»,ФГ Вовка В.М., ФГ Токарчука В.М., ФГ ПастушенкаМ.В., ФГТонкопія В.Д., ФГ Немировського В.П., ФГ «Володимир» ,ФГ «Старт», ПСП »Нива», ПСП»Роксана», ПП »АгроНіка»,СТОВ»Обрій»,ПСП»Лан»,ПВКП»Пера»

        Рекомендації комісії : 

        1.Страхувальникам :Дотримуватись норм  законодавства про працю , реалізувати  право  працівника  на своєчасне  отримання  заробітної  плати і її  достатній  рівень . Проводити роботу по  підвищенню  рівня  заробітної  плати до середньогалузевого  показника .

 

     2. УПФУ(Монаршук Т.П.) : Здійснювати інформаційний обмін даних, які надходять з застрахованих осіб, між відповідними державними структурами. Проводити роз’яснювальну  роботу про вплив  розміру заробітної  плати   при  нарахуванні  соціальних  виплат .

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше