Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

   Днями  райдержадміністрації відбулись два засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Юрія Петровича на порядок денний було винесено питання :

1.Про заслуховування страхувальників, які зменшили середньооблікову чисельність штатних працівників за лютий 2017 року у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року та збільшили кількість застрахованих осіб із заробітною платою менше\рівне мінімальної.

Відповідно до Плану заходів координації спільних дій по запобіганню «тіньової» зайнятості ,наповнення бюджетів усіх рівнів здійснено аналіз  чисельності штатних працівників за лютий 2017 року у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року та кількості застрахованих осіб із заробітною платою менше\рівне мінімальної в умовах відпрацьованого повного місяця.

Керівники ТОВ»Теплицький КХП»,ДП»Бджільнянський спиртовий завод», МПП»Фірма «Гарант», СТОВ А/ф «Росоша», ФГ»Крокус-«, ТОВ»Теплицький відгодівельний комплекс», ТОВ»Камянецьке-Агро», Теплицька філія ПрАТ»Зернопродукт МХП»,ТОВ»Теплик-Агро», ТОВ»Виробник-Агро» проінформували,що звільнення працівників відбулось за іх власним бажанням та в зв’язку з закінченням сезонних робіт. По СТОВ А/ф «Росоша» зменшення кількості працюючих на 18 працівників відбулось в зв’язку з ліквідацією МТФ,також працівники працюють неповний робочий день згідно поданих заяв,по ТОВ»Теплицький відгодівельний комплекс» зменшення чисельності на 10 чоловік відбулось згідно поданих заяв,також працівники працюють з неповним робочим днем,по ТОВ»Теплик-Агро», зменшення відбулось в зв’язку з закінченням сезонних робіт,також працівники згідно особистих заяв перебували як в щорічних оплачуваних відпустках так і в відпустках за власний рахунок,по ТОВ»Виробник-Агро» повідомило що працівники працюють на умовах неповного робочого часу та відбулось зменшення кількості працюючих через зменшення кількості оброблюваної землі.

2.Про результати рейдів робочої групи з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності та надання консультацій та роз’яснень.

В районі здійснюється постійна робота з питань легалізації найманої праці .

Районною робочою групою, у квітні місяці поточного року проведено відвідування 24 суб’єктів підприємницької діяльності, які розташовані на території Теплицького району . Під час рейду виявлено  5 найманих працівників без належного оформлення трудових відносин у ФОП Власюк Євген Васильович;(хлібопекарня в с.Соболівка). Станом на 04.05.2017р. ФОП Власюк Є.В. подано Теплицькому відділенню Гайсинської ОДПІ повідомлення про прийняття на роботу 9 працівників.

За результатами проведених співбесід та роз’яснювальної роботи з керівниками МПП»Гарант»,ФГ Бабійчук Н.С., ПСП»Нива», ФГ»Ларівон», ФОП Рабцун В.О.,ФОП Білик Л.О., ФГ Бойко В.В.,ФГ «Анастас Плюс», ФГ»Дубовий гай», ФГ «Володимир», ПП»ОЛБОРГ», МПП»Джой», ФГ Музика О.Г., ФГ Ливацького А.В. легалізовано протягом звітного періоду 49 робочих місць.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 

 

 


 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше