Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

11 травня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни на порядок денний було винесено питання : 

 Про заборгованість по заробітній платі працівникам підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» станом на 01.05.2017р.- 1466,3 тис.грн.

Згідно проведеного моніторингу з середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району станом на 01.05.2017р на підприємстві ДП «Бджільнянський спиртовий завод» наявна заборгованість по заробітній платі 114 працівникам в сумі 1466,3 тис.грн.

Заборгованість із заробітної плати утворилась у зв’язку із тим, що підприємство немає права реалізувати вироблену готову продукцію, оскільки ДП «Укрспирт» є монополістом із продажу спирту, згідно із Постановою КМУ від 28.07.2010 року № 672, та наслідком не реалізації виробленої готової продукції є ненадходження коштів на рахунок підприємства та заборгованість по заробітній платі найманим працівникам, сплаті податків та обов’язкових платежів (зборів) до державного та місцевого бюджетів.

Реалізація готової продукції з жовтня 2016 року по грудень 2016 року не здійснювалася у зв’язку із тим що, наказом керівника Державного підприємства лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» від 29.09.2016 року № 516 зупинено  між ДП «Укрспирт» та ДП «Бджільнянський спиртовий завод» всі діючі договори комісії на продаж спирту та  договори поставки спирту на внутрішній ринок на 2016 рік, які були укладені попереднім керівництвом ДП «Укрспирт».

Також, підприємством на 2017 рік не укладено договір комісії на продаж спирту із Державним підприємством лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» та договорів поставки спирту на внутрішній ринок, що є перешкодою у реалізації готової продукції та виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства.

Рекомендації комісії :      

1.Управлінню праці та соціального захисту населення (О.Г.Чех ) тримати на постійному контролі стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємстві ДП «Бджільнянський спиртовий завод».

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше