Хто на сайті

На даний момент 110 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У Теплицькому РЦЗ відбулося засідання «круглого столу»
П'ятниця, 16 червня 2017 08:21

15.06.2017 року у Теплицькому РЦЗ відбулося засідання «круглого столу» на тему «Новації та пріоритети служби зайнятості - важливий фактор сприяння працевлаштуванню безробітних». В засіданні взяли участь перший заступник голови Теплицької РДА Юрій Сльота, начальник Управління праці та соціального захисту населення Олександр Чех, голови сільських та селищної рад та роботодавці.

Відкрив засідання  директор РЦЗ Василь Мальона. Він поінформував про ситуацію на локальному ринку праці,  про проблеми, які виникають на шляху працевлаштування безробітних та методи їх вирішення. Василь Миколайович  зазначив, що сучасний методи роботи Служби зайнятості та впровадження нових підходів сприяє збільшенню кількості вакансій, оперативному їх укомплектуванню та швидшому працевлаштуванню безробітних. Сьогодні використовується сучасні технології  пошуку вакансій з усіх можливих джерел (сайтів пошуку роботи, із офіційних сайтів установ, організацій,з оголошень в газетах, під час особистих зустрічей з роботодавцями). Також впроваджено електронний сервіс для роботодавців та безробітних, що значно спрощує процедуру подачі звіту про потребу робочої сили та дає можливість безробітному зарезервувати час для реєстрації не виходячи з дому.  Така практика робить ефективним надання соціальних послуг,  та оперативного пошуку підходящої роботи, перепідготовки безробітних на замовлення роботодавця. 

Юрій Сльота акцентував увагу учасників заходу на скороченні робочих місць у агроформуваннях СВК «Поділля» та ТОВ «Росоша», що позначилось на   збільшенні кількості безробітних. « Влада району  робитиме все можливе для вирішення проблеми безробіття в районі та створення нових робочих місць у сільській місцевості», зазначив він.

До обговорення активно долучилися всі учасники  «круглого столу». По закінченні засідання розроблено рекомендації.