Хто на сайті

На даний момент 103 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Спасибі вам за труд неоцінений, шановні наші медпрацівники
Понеділок, 19 червня 2017 06:47

16 червня  в районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди  професійного свята працівників галузі охорони здоров’я  «Спасибі вам за труд неоцінений, шановні наші медпрацівники».

До урочистих заходів долучилися та привітали присутніх із святом: заступник голови райдержадміністрації Максим Мішін, голова районної ради Тетяна Сокотнюк, голова селища Руслан Трамбовецький, головний лікар Теплицької лікарні планового лікування Іван Красиленко та головний лікар комунального закладу Теплицького районного медичного центру медико-санітарної допомоги Віталій Шевченко.

У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Максим Мішін зазначив, що сьогодні медичній галузі приділяється особлива увага із сторони Президента, Уряду України, а також від влади на місці. Так за сприяння народного депутата Миколи Кучера, районна медицина отримала субвенції на суму 1 млн 800 тис.грн, за які було придбано апарат ультразвукової діагностики та інше медобладнання. Переймається Микола Іванович ходом ремонтних робіт приміщення районної поліклініки та всіляко сприяє його завершенню.

Голова районної ради Тетяна Сокотнюк та заступник голови райдержадміністрації Максим Мішін вручили трудовим колективам комунальної установи  «Теплицька лікарня планового лікування» та комунального закладу «Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» сертифікати на грошові премії від Миколи Кучера.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток системи охорони здоров’я району, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди професійного свята кращих медичних працівників було нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

 Після офіційної частини на медичних працівників чекав святковий концерт, який  підготували працівники районного Будинку культури.   Чаруючі пісні від Марини Самко,Яни Гижко, Владислава Соболенко, Вікторії Тарковської, Володимира Загляди та запальні танці у виконанні: зразкового хореографічного колективу «Фантазія» танцювального колективу «Зорепад»РБК, створили неповторну атмосферу свята.