Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Цікаві екскурсії
Понеділок, 19 червня 2017 12:42

Працівники музею Тепличчини провели ряд екскурсій на тему «Україна – європейська країна» для вихованців районного Будинку дитячої творчості та дітей, які відпочивають в пришкільних таборах.  

Дітям найбільше сподобалась екскурсія  «Таємниці бабусиної скрині», яка була підготовлена спеціально для пришкільного англомовного табору  «Європейський» Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Зустріч в музеї розпочалась англійської мовою, говорили про традиції та звичаї українського народу, презентували речі, які передаються з покоління в покоління.

Далі присутні вирушили у подорож  до святої історії нашого народу рідною мовою,  заглянули до чарівної бабусиної скрині.  Екскурсанти оглянули родинні обереги, що зберігалися в кожній сім’ї: ткані та  вишиті рушники та сорочки, тернові хустки, дівочій та весільні віночки, старовинні жіночі прикраси. Оглянувши прадавній традиційний одяг , предмети побуту та знаряддя праці діти порадували   приказками та прислів’ями про звичаї  українського народу.

Свято нікого не залишило байдужим.  Охоплює радість від того, що діти вчаться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду!