Хто на сайті

На даний момент 69 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Перевірка у структурному підрозділі райдержадміністрації
Середа, 09 серпня 2017 12:24

8 серпня цього року спеціаліст відділу організаційної та загальної роботи апарату районної державної адміністрації (з питань контролю) Олена Надемчук провела перевірку з організації контролю за виконанням документів органів виконавчої влади вищої ланки в секторі у справах сім’ї, молоді та спорту відділу освіти райдержадміністрації, який нині очолює Віктор Червінчук. Олена Миколаївна не лише перевіряла діяльність даного сектору з питань контролю, але й надала необхідну методичну допомогу.

            Результати перевірки показали, що завідувачу сектору варто звернути більше уваги на роботу по впорядкуванню документів. Довідка, складена за наслідками перевірки, доведена до відома голови райдержадміністрації Людмили Марцин і передбачає усунення керівником підрозділу виявлених недоліків протягом місяця.

            Дані перевірки структурних підрозділів райдержадміністрації проводяться періодично згідно плану, затвердженого головою райдержадміністрації. Наступна відбудеться у фінансовому управлінні райдержадміністрації.