Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Питання охорони праці в агропромисловому комплексі
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Особливо актуальним це питання постає в період жнивної кампанії. Отже, протягом звітного періоду 2017 року на підприємствах АПК Теплицького району відсутні  випадки виробничого травматизму. З початку року працівниками відділу праці управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації проведено вивчення стану охорони праці на 33  підприємствах агропромислового комплексу, з них 1 спільно з інспекторами управління Держпраці у Вінницькій області. Під час інспектування виявлено більше 180 порушень.

      Проведено 39 нарад щодо організації безпечного виконання робіт в агропромисловому комплексі, з них 8 спільно з інспекторами управління Держпраці у Вінницькій області.

За результатами нарад було прийнято рішення: провести детальний аналіз стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, розробити і здійснювати додаткові заходи, спрямовані на недопущення порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Протягом звітного періоду 2017 року проведено три  засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення та 1 засідання круглого столу. Також на сайті районної державної адміністрації в розділі «Охорона праці та промислова безпека» висвітлено інформацію щодо дотримання вимог безпеки працівників на зернопереробних та зернозбиральних підприємствах.    

       Протягом року проведено навчання 130 посадових осіб з питань охорони праці, охорони праці в сільському господарстві, електробезпеки. 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше