Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Стан дотримання законодавства про працю та зайнятість населення
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Протягом липня поточного року районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення відвідано 30 суб’єктів підприємницької діяльності, розташованих на території Теплицького району. Під час рейду виявлено  10 найманих працівників, які працюють без належного оформлення трудових відносин.

Загалом з початку року за результатами діяльності робочої групи  в районі легалізовано   73  робочих місця.

Протягом 7 місяців поточного року проведено вивчення стану справ щодо додержання мінімальних державних гарантій з оплати праці відділом праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації в  17 установах та організаціях району.

 В установах запроваджено дотримання параметрів мінімальної заробітної плати та методологію визначення мінімальної заробітної плати  як гарантованої межі оплати праці.

Нарахування заробітної плати працівників проводиться згідно відпрацьованого часу, який обліковують у табелі обліку робочого часу. У ході вивчення  надана методична допомога з питань застосування законодавства про працю та рекомендовано  забезпечити диференціацію заробітної плати працівників за рахунок встановлення  доплат, надбавок, премій залежно від складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його праці тощо.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше