Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

22 серпня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни на порядок денний було винесено питання :

 

 Про заборгованість по заробітній платі працівникам підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» станом на 01.08.2017р.- 1909,5 тис.грн.

Згідно проведеного моніторингу з середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району станом на 01.08.2017р на підприємстві ДП»Бджільнянський спиртовий завод» наявна заборгованість по заробітній платі 117 працівникам в сумі 1909,5 тис.грн. Протягом липня місяця поточного року  надіслано листи Голові Вінницької облдержадміністрації(вих. №2833 від 14.07.2017р.) та народному депутату Кучеру М.І. (вих. №2852 від 17.07.2017р.) з проханням допомоги у вирішенні питання  щодо погашення заборгованості з заробітної плати працівникам Державного підприємства «Бджільнянський спиртовий завод». Народним депутатом Кучером М.І. надіслано депутатське звернення  міністру аграрної політики та продовольства України Кутовому Т.В.(вих. №232/446 від 04.08.2017р.) щодо вжиття всіх можливих заходів у вирішенні ситуації щодо негайного погашення заборгованості з заробітної плати працівникам Державного підприємства «Бджільнянський спиртовий завод»

Заступник директора Гончарук Олександр Борисович  проінформував про те ,що реалізація готової продукції підприємства нині є одним з першочергових завдань для вирішення питання з виплати заборгованої заробітної плати працівникам заводу, для яких заробітна плата є основним джерелом доходу та основою добробуту їх сімей.

Відповідно до постанови КМУ «Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості» від 28 липня 2010 р. N 672 ДП «Укрспирт» є єдиним підприємством, яке уповноважено на здійснення оптової торгівлі спиртом етиловим. У зв'язку з цим, саме ДП «Укрспирт» вирішує (погоджує або не погоджує) питання можливої реалізації виробленого заводом спирту та, у зв'язку з цим, отримання виручки. Керівництвом підприємтва проводяться переговори щодо реалізації готової продукції.Про вирішення питання буде повідомлено додатково.

Рекомендації комісії :             

.Управлінню праці та соціального захисту населення тримати на постійному контролі стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємстві ДП»Бджільнянський спиртовий завод».

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше