Хто на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Днями  в райдержадміністрації відбулись два засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Юрія Петровича на порядок денний було винесено питання:

 

1.Про результати рейдів робочої групи з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності та надання консультацій та роз’яснень.

 

Районною робочою групою, у серпні місяці поточного року проведено відвідування 8 суб’єктів підприємницької діяльності, які розташовані на території смт.Теплик . Під час рейду виявлено:  

1.Кафе «на Подолі» (ФОП Тарасюк Т.М.) оформлено 2 працівники.

      2.ФОП Хоменко М.О.( магазин «Дитячий світ « духи)  оформлено 1 працівника.

3.Магазини у ФОП Швець В.В. 3 працівники проходять стажування від центру зайнятості з наступним працевлаштуванням.

4.Манікюрний салон (будівля райсоюзу 2 поверх) не оформлено 1 працівника.

5.Перукарня (  ФОП Кягницька) не оформлено 1 працівника.

Рекомендовано укласти трудові відносини до 01.09.2017р.

Робочою групою надано роз’яснення  з питань легалізації трудових відносин,оплати праці для працівників під час проведення рейдових оглядів.

Також за результатами діяльності робочої групи укладено трудові відносини у ФОП Капійчук П.П. укладено трудові відносини з 4 найманими працівниками.

На території Теплицького району проводить підприємницьку діяльність ФОП Власюк Є.В.(інд.код 3308817876),якому за результатами рейдового огляду в квітні місяці було рекомендовано укласти трудові відносини з найманими працівниками. Підприємцем було подано до Теплицького відділення в квітні-травні 2017 року повідомлення про прийняття на роботу найманих осіб,однак станом на 22.08.2017 року податки по цих особах не нараховано та не сплачено,не подано жодного звіту щодо нарахування доходу найманим працівникам. Заступником начальника Гайсинської ОДПІ-начальником Теплицького відділення Трокаль Г.І.  надано інформацію щодо виявлених порушень голові ГУДФС у Вінницькій обл. для вжиття дієвих заходів,щодо порушення чинного законодавства ФОП Власюк Є.В.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше