Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

14 вересня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни на порядок денний було винесено питання :

 

Про заборгованість по заробітній платі працівникам підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» станом на 01.09.2017р.- 1369,5 тис.грн.

Інформує начальник відділу праці УПСЗН,секретар комісії  Головатюк Л.О.

Згідно проведеного моніторингу з середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району станом на 01.09.2017р на підприємстві ДП»Бджільнянський спиртовий завод» наявна заборгованість по заробітній платі 117 працівникам в сумі 1369,5 тис.грн. Станом на 01.09.2017 року погашено заборгованість на суму 640,7 тис.грн.

Заступник директора  Капелюшний В.С. проінформував про те ,що реалізація готової продукції підприємства нині є одним з першочергових завдань для вирішення питання з виплати заборгованої заробітної плати працівникам заводу, для яких заробітна плата є основним джерелом доходу та основою добробуту їх сімей.

Відповідно до Постанови КМУ «Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості» від 28 липня 2010 р. N 672 ДП «Укрспирт» є єдиним підприємством, яке уповноважено на здійснення оптової торгівлі спиртом етиловим. У зв'язку з цим, саме ДП «Укрспирт» вирішує (погоджує або не погоджує) питання можливої реалізації виробленого заводом спирту та, у зв'язку з цим, отримання виручки. Керівництвом підприємтва проводяться переговори щодо реалізації готової продукції ,планується погашення ще частини заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства до 25 числа поточного місяці на суму не менше 600 тис.грн. та остаточне погашення заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства ДП»Бджільнянський спиртовий завд» до кінця поточного року та стабілізація роботи підппиємства з жовтня поточного року.Про остаточне вирішення питання буде повідомлено додатково.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше