Хто на сайті

На даний момент 154 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тепличчина відсвяткувала День захисника України
П'ятниця, 13 жовтня 2017 07:58

12 жовтня у Теплику пройшли урочистості з нагоди відзначення одного з важливих державних свят - Дня захисника України, який припадає на 14 жовтня. Також цього дня українці здавна вшановували релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці козацтва, відтак маємо ще й третє свято – День Українського козацтва.


   О 14 годині урочиста колона пройшла від районної державної адміністрації до Меморіалу Слави, пам’ятних знаків Борцям за волю України та воїнам-афганцям, аби покласти живі квіти і вшанувати пам'ять усіх воїнів Тепличчини.

   Далі колона рушила до районного Будинку культури на урочистості та святковий концерт, підготовлений працівниками галузі культури району.

   Для відзначення Дня захисника України були запрошені ветерани та учасники АТО, представники трудових колективів району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, молодь.

З вітальними словами до присутніх звернулися: заступник голови райдержадміністрації Максим Мішін, голова районної ради Тетяна Сокотнюк, депутат обласної Ради, учасник АТО Василь Сколотяний та військовий комісар Ігор Івахненко.

Усі вони з глибокою повагою вітали тих, хто повернувся зі Сходу, й  бажали,  насамперед, завершення військового конфлікту й запанування миру в Україні, зичили здоров’я, душевної рівноваги усім, хто пройшов випробування війною, терпіння і розуміння їхнім рідним і близьким.

Учасників АТО Володимира Твердохліба, Сергія Лебедюка, Володимира Ярового, Олександра Бандуру та Віктора Янчука за патріотизм, особисту мужність, відвагу і самовідданість, проявлені під час виконання службових обов’язків із забезпечення державної безпеки, цілісності України та з нагоди Дня захисника України, нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрації та районної ради.

Цитуючи слова Президента України Петра Порошенка, Максим Мішін зауважив, що: «Ніколи більше ми не відзначатимемо чуже свято 23 лютого. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої! …українські воїни щодня демонструють мужність та героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність та бойове братерство».

Хвилиною мовчання згадали й вшанували пам'ять загиблих в АТО тепличан: Володимира Мухи, Володимира Черкасова, Романа Зварищука і  Володимира Сльоти, а також інших воїнів-героїв, які полягли за Україну.

 


 


 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше