Хто на сайті

На даний момент 78 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Шановні тепличани, учасники АТО!
П'ятниця, 13 жовтня 2017 08:11

Прийміть щиросердні вітання з потрійним святом – Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці! День захисника України – це свято народу, свято України! Її міці, її величі, її сили! Свято кожного, хто усвідомив свою причетність до нескореної та духовно багатої нації.


Свято Покрови символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу і дарує упевненість, що все в Україні буде добре.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Сьогодні у важких виснажливих боях народилося нове українське військо. Воно сильне не лише зброєю та хистом, але й потужним патріотичним духом. Словосполучення “захисник Вітчизни” перестало бути абстрактним ритуальним висловом. Воно наповнилося конкретним змістом.

Шановні краяни! Сердечно вітаю вас зі святами захисника України, козацтва та Покрови! Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної теплицької родини, до нашої рідної України. Слова щирих вітань висловлюю нашим захисникам – учасникам антитерористичної операції.

Вітаю козаків нашого Теплицького краю.

 Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

Слава незалежній та нескореній Україні! Голова райдержадміністрації        Людмила  МАРЦИН