Хто на сайті

На даний момент 83 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Оголошення про оприлюднення регуляторного акту
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 19 жовтня 2017 06:27

Проект розпорядження голови Теплицької  районної державної адміністрації (регуляторного акту) «Про затвердження Умов конкурсу  з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території району (внутрішньообласні  маршрути)».


Розробник відділ містобудування,  архітектури та розвитку інфра-структури районної державної адміністрації.

  Прийняття даного розпорядження (регуляторного акту) надасть можливість на конкурсній основі визначати юридичних або фізичних осіб-підприємців, які забезпечуватимуть потрібні обсяги та якість пасажирських перевезень у Теплицькому районі.                                                                                     

Проект регуляторного акта передбачає затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу  з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території району (внутрішньообласні  маршрути)» відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транс-порту» та від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування». 

Проект розпорядження голови Теплицької районної  державної адміні-страції  «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі  території району (внутрішньообласні  маршрути)» та  аналіз  його регуляторного  впливу    розміщено  на веб-сайті teplykrda.gov.ua Теплицької районної державної адміністрації в розділі: «Регуляторна політика».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з  дня  оприлюднення  проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції  та зауваження  просимо надавати в письмовій формі:

- поштою  за  адресою:  23800,  Вінницька область,  Теплицький район  район, смт. Теплик, вул. Незалежності, 25, головному спеціалісту юрис-консульту апарату райдержадміністрації;


- електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


LAST_UPDATED2
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше