Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 19 жовтня 2017 06:31

УКРАЇНА

ТЕПЛИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  “  ”             2017 р.                                                                       № ____

 

 

Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути)

 

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та від 03 грудня 2008 року                           № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розпорядження голови облдержадміністрації від 04.10.2016р. № 720, зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 10 жовтня 2016 року за № 37/1289, з метою  відбору юридичних або фізичних осіб-підприємців, які забезпечуватимуть потрібні обсяги та якість пасажирських перевезень:

1. Затвердити Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), що додаються.

2. Головному спеціалісту юристконсульту апарату райдержадміністрації (Скоробреха С.В.) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

3. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (Яковенко Т.В.) після державної реєстрації розмістити розпорядження у місцевих засобах масової інформації.

          4. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

           5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Сльоту Ю.П.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації            Людмила МАРЦИН

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

облдержадміністрації

«__»_________ 2017 року № ____

 

 

У М О В И

конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути)

 

1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути) (далі – Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року  № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, розпорядження голови облдержадміністрації від 04.10.2016р. № 720, зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 10 жовтні 2016 року за № 37/1289 і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об'єкті конкурсу (додаток).

 

2. Ці Умови є обов'язковими для організатора конкурсу та членів конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), та перевізників-претендентів. Терміни в цих Умовах вживаються у значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

 

3. Організатором на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути) є Теплицька районна державна адміністрація.

 

4. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:

 

4.1. Сфера використання автобусів за видами сполучень на приміських автобусних маршрутах загального користування повинні бути задіяні автобуси категорії М2 класу А та В та (або) категорії М3 класу А, В та І, II, III.

 

4.2. Перевізник-претендент зобов’язаний мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень, що визначені для обслуговування об’єкту конкурсу та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для приміського сполучення.

 

5. Не допускаються до участі у конкурсі перевізники-претенденти відповідно до статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункту 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

 

6. Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

 

7. Перевезення пасажирів на маршрутах повинно здійснюватися згідно з державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування.

 

8. Перевізник, який здійснює перевезення пасажирів, повинен забезпечувати пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами.

 

9. Об'єктами конкурсу визначаються приміські автобусні маршрути загального користування, які затверджуються  розпорядженням голови райдержадміністрації.

 

10. На кожному об'єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

11. Договір з  переможцем конкурсу укладається на термін від трьох до п'яти років.

 

12. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього  автобусів,  що  відповідають  умовам  конкурсу, укладається на один рік.

 

            13. У разі  відсутності  перевізників-претендентів,   які   мають  автобуси,  що  відповідають  умовам конкурсу,  конкурс проводиться  серед  претендентів,  які  пропонують  використовувати  на  даному  маршруті   автобуси,  що  відповідають вимогам  безпеки,  але  не  відповідають  умовам  конкурсу   за   класом, пасажиромісткістю,  параметрами  комфортності,  з  урахуванням  поданих  інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку  автобусів,  які  будуть  повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

 

                                                                                                            Додаток

 

Перелік об’єктів конкурсу (приміські маршрути загального користування, що не виходять за межі території Теплицького району (внутрішньорайонні маршрути)

 

 

№ п/п

Номер маршруту (рейсу)

Назва маршруту

1.

9т-12т

Теплик АС –

 Петрашівка

2.

17т-18т

Теплик АС –

Соболівка

3.

5т-8т

Теплик АС –

Завадівка

4.

49т-52т

Теплик АС –

Побірка

5.

23т-26т

Теплик АС –

Комарівка, Тополівка

6.

61т-62т

Теплик АС –

Комарівка

7.

13т-16т

Теплик АС –

Кубліч, Карабелівка

8.

19т-22т

Теплик АС –

Шиманівка, Антонівка

9.

1т-4т

Теплик АС –

Сокиряни, Лозовата

10.

39т-42т

Теплик АС –

Костюківка

11.

45т-48т

Теплик АС –

Саша

12.

33т-36т

Теплик АС –

Погоріла

13.

51т-52т

Теплик АС –

Удич

14.

53т-56т

Теплик АС –

Кам’янки, Кожухівка

15.

67т-70т

Теплик АС –

Орлівка

16

57т-60т

Теплик АС –

Цвіліхівка, селище Дубина


 

LAST_UPDATED2
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше