Хто на сайті

На даний момент 65 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Гість районної бібіліотеки
Четвер, 09 листопада 2017 14:43

Цими днями до Теплицької районної бібліотеки завітав наш земляк Щербань Дмитро Іванович–письменник, журналіст, член національної спілки письменників України, ветеран прокуратури, лауреат ХVII загальнонаціонального конкурсу «Українська мова- мова єднання».

Народився 27 жовтня 1951 року в с. Саша Теплицького району в сільській родині. Після закінчення середньої школи трудову біографію розпочав на шахті «Західно–Донбаська №4» тресту «Павлоградвугілля» на Дніпропетровщині. Строкова служба в військовій частині дислокованій в м.Харкові, стаціонар юридичного інституту та 27 років роботи на посадах слідчого прокуратури Чугуєвського району, прокурора Великобурлуцького району, прокурора відділів прокуратури Харківської області.

   З 2008 року публікує свої оповідання, новели в районних, обласних та республіканських газетах та журналах. 2010 року прийнятий в члени Національної спілки журналістів України. Автор книг «З Саші, від криничок... (спогади й не зовсім прокурорські роздуми)»; «Опальний секретар (Спогади та діалоги колишніх прокурора і першого секретаря райкому партії про закон, законність і людські долі)». (Видавництво «Майдан». 2012 та 2013р.р).

   Відбулася  тепла розмова, під час якої Дмитро Іванович розповів про свій задум написати книгу про своє рідне село Саша, якому у 2023 році виповниться 200 років, як він сказав: «аби історична правда та здобутки жителів не канули в небуття, а стали надбанням не лише сучасників, а й наступних поколінь». Звичайно доведеться вдатися до архівної та пошуково- краєзнавчої роботи. Та Дмитро Іванович приїхав на свою малу батьківщину в день храмового свята з надією, що земляки допоможуть йому, згадають розповіді своїх бабусів, дідусів, батьків, цікаві факти з історії села, історії власного роду.

   Для читачів районної бібліотеки він подарував своїх дві останніх книги «З дистанції часу» та «Опальний секретар».