Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Гість районної бібіліотеки
Четвер, 09 листопада 2017 14:43

Цими днями до Теплицької районної бібліотеки завітав наш земляк Щербань Дмитро Іванович–письменник, журналіст, член національної спілки письменників України, ветеран прокуратури, лауреат ХVII загальнонаціонального конкурсу «Українська мова- мова єднання».

Народився 27 жовтня 1951 року в с. Саша Теплицького району в сільській родині. Після закінчення середньої школи трудову біографію розпочав на шахті «Західно–Донбаська №4» тресту «Павлоградвугілля» на Дніпропетровщині. Строкова служба в військовій частині дислокованій в м.Харкові, стаціонар юридичного інституту та 27 років роботи на посадах слідчого прокуратури Чугуєвського району, прокурора Великобурлуцького району, прокурора відділів прокуратури Харківської області.

   З 2008 року публікує свої оповідання, новели в районних, обласних та республіканських газетах та журналах. 2010 року прийнятий в члени Національної спілки журналістів України. Автор книг «З Саші, від криничок... (спогади й не зовсім прокурорські роздуми)»; «Опальний секретар (Спогади та діалоги колишніх прокурора і першого секретаря райкому партії про закон, законність і людські долі)». (Видавництво «Майдан». 2012 та 2013р.р).

   Відбулася  тепла розмова, під час якої Дмитро Іванович розповів про свій задум написати книгу про своє рідне село Саша, якому у 2023 році виповниться 200 років, як він сказав: «аби історична правда та здобутки жителів не канули в небуття, а стали надбанням не лише сучасників, а й наступних поколінь». Звичайно доведеться вдатися до архівної та пошуково- краєзнавчої роботи. Та Дмитро Іванович приїхав на свою малу батьківщину в день храмового свята з надією, що земляки допоможуть йому, згадають розповіді своїх бабусів, дідусів, батьків, цікаві факти з історії села, історії власного роду.

   Для читачів районної бібліотеки він подарував своїх дві останніх книги «З дистанції часу» та «Опальний секретар».

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше