Хто на сайті

На даний момент 69 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Давай згадаєм , як все починалось
Понеділок, 13 листопада 2017 12:30

11 листопада  в селі Метанівка відбулось свято «Давай згадаєм , як все починалось» присвячене 40-річчю відкриття сільського Будинку культури. Усіх гостей та запрошених урочисто зустрічав духовий оркестр.

Урочисту частину свята розпочав голова села Гащенко Ігор Васильович, привітавши присутніх зі святом, подякував усім, хто робив власний внесок у розвиток культури  в селі, побажав постійного прагнення приносити людям радість, хороший настрій, пропагувати найсвятіше, що є  в народу  - його традиції та вручив подяки і подарунки усім працівникам , які працювали на протязі сорока років в цьому закладі за їх вагомий внесок у розвиток культури на селі.

 За багаторічну плідну працю, особистий внесок у забезпечення розвитку культурно-мистецької сфери  відділ культури і туризму нагродили:  першому керівнику закладу Тищенко Івану Івановичу, керівнику духового оркестру Метанівського СБК  Коротушенко Василю Олександровичу, бібліотекарю Метанівської філії ЦБС – Пащенко Вірі Олексіївні.

У пам’яті залишаться виступи дзвінкоголосого, сімейного дуету: Ірини та Валентини Кравець, Аліни Тригубенко, Валентини Івахненко, декламатора художнього слова -  Ірини Чорнобай та інших.

Також  відбувся святковий концерт «Рідне село – це ми з вами , це  наша Україна-мати», де свою майстерність  представили аматори народного мистецтва: фольклорний колектив «Родина», танцювальні колективи та вокальні ансамблі.

Порадували гості свята: танцювальний колектив з м. Тульчин та народний аматорський фольклорний колектив «берегиня» Орлівського сільського клубу.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше