Хто на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
Вівторок, 14 листопада 2017 07:28

10 листопада відповідно плану роботи відділу культури і туризму  відбулась нарада працівників культури району та святковий концерт. В.о. начальника відділу культури і туризму Сергій Науменко привітав усіх присутніх з Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відбулись секційні заняття бібліотечних та клубних працівників району.

По підсумках роботи за поточний рік  районна державна адміністрація нагородила грамотами та подарунками кращі колективи районну -

народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Подоляни» Бджільнянського СБК, керівник Їлина Жарій за участь у обласному святі борщу,

 колектив народної пісні «Родина» Петрашівського СК, керівник Володимир Воловодівський за участь у обласному фестивалі родинної творчості  «Сім’я і родина – це вся Україна»,

колектив районного Будинку культури, директор Микола Паламарчук. Такою ж грамотою нагороджені : Теплицька дитяча музична школа - в. о. директора Теплицької ДМШ – Оксана Драченко та комунальний заклад  « Музей історії та етнографії Тепличчини» директор Галина Сафонова.

За підтримку творчої ініціативи на селі грамоти отримали:

Тамара  Ніколішина - Бджільнянський сільський голова та Валерій Тригубенко -  керівник фермерського господарства села Орлівка.

 Подяками відділу культури і туризму за значний внесок у забезпечення розвитку культурно-мистецької сфери нагороджені кращі керівники закладів культури клубного типу та  аматори народного мистецтва:

Олена Яковенко –  директор  Степанівського СБК,

Тетяна Бондурівська –  директор Великомочульського СБК,

Ганна Дзвониська – завідувач  Погорільським СК,

Володимир Кальніченко – завідувач  Залузьким СК

                    Аматорам народної творчості:

Лариса Миколайчук, Раїса Гарбуз, Ольга Кравцова, Лідія Розгоєва.

Сергій Науменко подарував усім присутнім пісенний дарунок, з великим задоволенням усі присутні  аплодували та підтримували чудовий виступ Вінницького гурту «ША. БОНО».


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше