Хто на сайті

На даний момент 81 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Життєва компетентність учня – основа розвитку особистості
Вівторок, 05 грудня 2017 14:38

01 грудня 2017 року на базі  Соболівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар – практикум вчителів української мови та літератури з теми «Життєва компетентність учня – основа розвитку особистості».      

Учасники семінару відвідали урок у 8 класі  «Урок мовленнєвого розвитку . Усний твір – опис пам’ятки історії та культури в публіцистичному стилі з використанням односкладних речень», який провела спеціаліст вищої категорії Олена Мудрак.

Продовженням семінару став майстер – клас, проведений Оксаною Кошельниковою, вчителем української мови та літератури «Есе. Бачимо…Розуміємо…Творимо…». Учителі на декілька хвилин поринули в атмосферу творчості,  написавши   есе.

Цікаво та змістовно пройшов позакласний захід «Тихий сум Галини Журби» у виконанні учнів 9-10 класів під керівництвом вчительки української мови та літератури Тетяни Тонкопій.

Завідувач районного методичного кабінету Світлана Риженко проінформувала присутніх про результати участі учнів шкіл району в районному та обласному етапах конкурсах з української мови імені Т. Шевченка, П. Яцика, у ІІ, ІІІ етапах олімпіади з української мови та літератури

Незабутні враження склала поїздка до пам’ятного знаку Галині Журбі.

Кожен учасник районного семінару  до свого педагогічного доробку отримав  матеріали  досвіду  роботи учителів Соболівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше