Хто на сайті

На даний момент 87 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відкрито сенсорну кімнату
Четвер, 04 січня 2018 13:34

  Оскільки у школі навчається 17 дітей-інвалідів, у адміністрації школи виникла ідея  про створення повноцінно діючої інноваційної моделі шкільного закладу, що поєднує освітню, виховну і оздоровчу діяльність в єдиний педагогічний процес. Його основною метою є виховання гармонійно розвиненої особистості на основі індивідуального підходу до кожного школяра. У зв'язку з цим був розроблений проект «Світ дитини з особливими потребами».

  Актуальність проекту полягає в тому, що сенсорна кімната є важливим інструментом в роботі психолога, логопеда, педагогів з учнями початкових класів, що мають проблеми в розвитку, навчанні, поведінці, соціальній адаптації, а також з дітьми з особливими потребами.

 Метою проекту є розширення і розвиток світогляду дітей з особливими фізичними потребами, вдосконалення сенсорного і пізнавального розвитку, нормалізація психічного стану, проведення психологічних консультацій та здійснення корекційно-відновлювальних заходів.


Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 із своїм проектом взяла участь у 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад і здобула перемогу в ньому.

  Об’єднати свої організаційні, фінансові, практичні можливості для підготовки та реалізації проекту «Світ дитини з особливими потребами» та взяти на себе зобов’язання профінансувати  проект  погодилися:

       Сокирянська сільська рада - в  сумі 3000 (три тисячі) грн.

       Теплицька селищна рада  - 10000 (десять тисяч) грн.

       Теплицька районна рада - 50000 (п’ятдесят тисяч) грн.

       ГО «Соціальний центр МХП» - 20000 (двадцять тисяч) грн.

       В цілому на суму 83000 грн. Після перемоги в конкурсі з районного бюджету виділено 57000 грн.

   На сьогоднішній день проект реалізовано та створено чудову сенсорну кімнату, яка містить наступне обладнання: м’яке середовище; тактильне середовище;  середовище запахів;  зорове та слухове середовище.

   Сенсорна кімната – це важливий лікувальний засіб для дітей, чиї можливості відчувати світ обмежені хворобою. Планується у 2018 році на базі цієї кімнати створити інклюзивно-ресурсний центр, який забезпечуватиме права дітей з особливими потребами віком від 2 до 18 років на здобуття освіти. 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше