Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Різдвяні вітання
Вівторок, 09 січня 2018 08:43

Одне з найтепліших для душі родинних свят в Україні - це Різдво. Водночас Різдво та Пасха — два найвеличніших християнських свята. Люди радіють народженню Спасителя, Ісуса Христа.

Зазвичай Різдво в Україні - це родинне свято. Цього дня навідують близьких родичів, вшановують померлих предків, згадують хресних батьків. А молодь та діти йдуть колядувати та розігрувати вертеп, тобто традиційну різдвяну виставу.
От і у с.Соболівка теж напередодні Різдва пройшли Різдвяні вітання трудових колективів та людей, що проживають у Будинку пристарілих. Зі святковими віншуваннями фольклорний колектив "Цвіт папороті" Соболівського СБК привітав трудові колективи, а ансамбль української пісні "Українка" з маленькими подаруночками завітав у дільничу лікарню та Будинок пристарілих з колядками та щедрівками, з найкращими віншуваннями, які надали знедоленим людям та працівникам гарного настрою, позитиву, натхнення жити, працювати з новими силами. Кожен учасник намагався передати частинку своєї душі та добра. І їм це вдалося! Так як люди дякували нам зі сльозами на очах, їхні серця наповнились щастям.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше