Хто на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Кадрові призначення
Четвер, 11 січня 2018 11:32

Сьогодні в районній державній адміністрації  публічно та урочисто склав Присягу державного службовця Дмитришин Сергій Олексійович – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

У присутності голови райдержадміністрації Людмили Марцин та її заступників новопризначений державний службовець присягнув вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.

   Представлення Сергія Олексійовича колективу відділу культури і туризму відбулося в районному Будинку культури. Голова районної державної адміністрації Людмила Марцин, представляючи колективу його керівника, побажала успіхів на новій посаді, великих професійних досягнень і результатів.

   Дмитришин Сергій Олексійович закінчив Тульчинське училище культури, а також Кіровоградський державний педагогічний університет.

    Останні три роки обіймав посаду директора Теплицької дитячої музичної школи.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше