Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Конкурс на заміщення вакантної посади директора Побірського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»
Четвер, 11 січня 2018 13:04

Відділ освіти Теплицької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Побірського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», що знаходиться за адресою: вул. Шкільна, 1, с.Побірка Теплицького району Вінницької області, 23850. У конкурсі можуть брати участь особи, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра,  стаж педагогічної роботи не менш як три роки, ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

 Термін подання документів до 05 лютого 2018 року включно.                   

 Засідання конкурсної комісії  відбудеться  09 лютого 2018 року.           

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу освіти такі документи: заяву, мотиваційний лист, перспективний план розвитку навчального закладу, копії паспорта, документів про освіту, трудової книжки.           

 Документи надсилати на адресу: 23800,  відділ освіти Теплицької райдержадміністрації, смт Теплик, вул. Незалежності, 7, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , телефон для довідок: 2-15-04

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше