Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Робоча нарада з підготовки матеріалів до карти пріоритетів і цілей райдержадміністрації
П'ятниця, 12 січня 2018 13:00


Під керівництвом першого заступника районної державної адміністрації Юрія Сльоти 11 січня відбулася робоча нарада, у роботі якої взяли участь: керівник апарату  райдержадміністрації Вадим Бойко та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Метою зібрання стала підготовка матеріалів до карти пріоритетів і цілей Теплицької районної державної адміністрації на 2018 рік.

Вадим Бойко повідомив, що відповідно до доручення голови облдержадміністрації створено карту пріоритетів та цілей районної державної адміністрації. У січні 2018 року на засіданні  колегії щодо результатів роботи за 2017 рік райдержадміністрація захищатиме  ці карти. У роботі колегії братимуть участь керівництво облдержадміністрації та керівники профільних департаментів.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. За підсумками проведеної наради перший заступник голови райдержадміністрації дав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району. 

Водночас було визначено основні цілі Стратегії збалансованого регіонального розвитку на період 2020 року, проведено аналіз результатів роботи за 2017 рік та визначено терміни виконання підготовки матеріалів.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше