Хто на сайті

На даний момент 85 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Список фондів і документів у них, що знаходяться на державному зберіганні у секторі архівному Теплицької районної державної адміністрації
Вівторок, 13 лютого 2018 13:53

Список фондів і документів у них, що знаходяться на державному  зберіганні   у  секторі  архівному  Теплицької  районної  державної адміністрації (станом на 1 січня 2018 року)

з/п

Но-

мер

фон-ду

 

 

Назва фонду

 

 

Роки

документів

Кількість

справ

постій-ного

зберігання

тим

часо

вого

збе

рігання

 

з

осо-бового

скла

ду

Всього по фонду

1

2

3

4

5

6

7

8

1

1

Сашанська сільська рада

1944-1959

1993-2010

247

-

-

247

2

2

Степанівська сільська рада

1944-1996

402

-

-

402

3

3

Мишарівська сільська рада

1944-1976

301

-

-

301

4

4

Цвіліхівська сільська рада

1944-1954

28

-

-

28

5

6

Лозоватська сільська рада

1944-1954

30

-

-

30

6

7

Карабелівська сільська рада

1944-1954

13

-

-

13

7

8

Шиманівська сільська рада

1971-1974

1990-2011

217

-

-

217

8

9

Теплицька селищна рада

 

1985-2006

467

-

-

467

9

10

Кивачівська сільська рада

1944-1994

388

-

-

388

10

11

Тополівська сільська рада

1945-1995

405

-

-

405

11

12

Пологівська сільська рада

1946-2011

464

-

-

464

12

13

Залузька сільська рада

1944-1997

526

-

-

526

13

14

Маломочульська сільська рада

1944-2011

592

-

-

592

14

15

КСП „Дружба” с.Метанівка

1960-2000

115

-

-

115

15

16

Важнянська сільська рада

1946-1954

18

-

-

18

16

17

Метанівська сільська рада

1944-2003

456

-

-

456

17

18

Завадівська сільська рада

1944-1954

1990-2011

196

-

-

196

18

19

Комарівська сільська рада

1971-2011

434

-

-

434

19

22

Скарженівська сільська рада

1946-1954

39

-

-

39

20

23

Орлівська сільська рада

 

1944-2000

455

-

-

455

21

24

Розкошівська сільська рада

 

1944-1954

27

-

-

27

22

25

Стражгородська сільська рада

1946-2002

541

-

-

541

23

26

Марківська сільська рада

 

1944-1955

27

-

-

27

1

2

3

4

5

6

7

8

24

28

Великомочульська сільська рада

1944-1999

555

-

-

555

25

29

Сокирянська сільська рада

1944-2011

484

-

-

484

26

30

Бджільнянська сільська рада

1944-2001

216

-

-

216

27

31

Соболівська сільська рада

1971-2011

498

-

-

498

28

32

Петрашівська сільська рада

1944-2010

560

-

-

560

29

33

Росошанська сільська рада

1971-2011

380

-

-

380

30

35

Побірська сільська рада

 

1944-2003

392

-

-

392

31

36

Колгосп ім..17 партз’їзду

с. Мишарівка

КСП „Мишарівське”

с. Мишарівка

1944-1977

 

1983-2000

79

 

34

-

 

-

-

79

 

34

32

37

Колгосп „ХТЗ” с.Цвіліхівка

1944-1949

5

-

-

5

33

38

КСП „Саша” с. Саша

1944-2000

161

-

-

161

34

39

Колгосп ім..1 Травня

с.Кам’янки

1947-1957

25

-

-

25

35

40

КСП „Урожай” с.Степанівка

1944-2000

177

-

-

177

36

43

Колгосп ім..12-річчя Жовтня

с.В.Мочулка

1945-1950

5

-

-

5

37

44

Колгосп ім..Чапаєва

с. Метанівка

1950-1959

13

-

-

13

38

45

КСП „Залузьке” с.Залужжя

1944-2000

123

-

-

123

39

47

Колгосп „Червоний хлібороб”

с.Соболівка

1945-1947

9

-

-

9

40

48

Колгосп „Радянський господар”

с.Бджільна

1944-1950

5

-

-

5

41

49

Колгосп ім..Ворошилова

с. Побірка

1946-1949

19

-

-

19

42

50

Колгосп „Комінтерн”

с.Соболівка

1944-1950

10

-

-

10

43

51

Колгосп „1 рік 2 п’ятирічки”

с.Іванів

1946

2

-

-

2

44

52

КСП „Прогрес” с.М.Мочулка

1944-2000

146

-

-

146

45

53

Колгосп ім..Чкалова с.Пологи

1945-1990

102

-

-

102

46

54

КСП ім..Шевченка

с.Петрашівка

1944-2000

151

-

-

151

47

55

Колгосп ім..Леніна

с.Шиманівка

КСП „Іскра” с.Шиманівка

1944-1973

 

1982-2000

 

87

-

-

87

1

2

3

4

5

6

7

8

48

56

Колгосп „Червоний сівач”

с.Скарженівка

1946-1948

10

-

-

10

49

57

КСП „Побірське” с.Побірка

1944-2000

127

-

-

127

50

58

Колгосп „Червона Україна”

с.Петрашівка

1944-1950

8

-

-

8

51

59

Колгосп „Червоний лан”

с.Михайлівка

1944-1950

8

-

-

8

52

60

Колгосп ім..Шевченка

с.В.Мочулка

1945-1950

5

-

-

5

53

61

КСП „Розкошівське”

с.Розкошівка

1944-2000

108

-

-

108

54

62

КСП „Граніт” с.Брідок

1946-2000

139

-

-

139

55

63

Колгосп „Червоний промінь”

с.Тополівка

1944-1949

6

-

-

6

56

64

Теплицький районний харчокомбінат

1956-1970

24

-

-

24

57

65

Колгосп „Більшовик”

с.Соболівка

1944-1950

13

-

-

13

58

66

Колгосп „Перемога” с.Кожухівка

1944-1958

16

-

-

16

59

68

КСП „Сокирянське” с.Сокиряни

1944-2000

103

-

-

103

60

70

Колгосп ім..Ворошилова

смт.Теплик

1944-1950

13

-

-

13

61

71

Колгосп „Нове життя”

с.Бджільна

 

1945-1950

 

7

-

-

7

62

72

Колгосп „Нива” с.Метанівка

1945-1950

2

-

-

2

63

73

Колгосп ім..3 Інтернаціоналу

с. Стражгород

1944-1950

16

-

-

16

64

74

Колгосп „1 рік 2 п’тирічки”

с. Сокиряни

1944-1950

8

-

-

8

65

75

Колгосп „ 2 п’ятирічка”

с. Соболівка

1949

4

-

-

4

66

76

Колгосп „Червоний прапор”

с. Метанівка

1944-1949

4

-

-

4

67

77

Колгосп „Червона армія”

с. Орлівка

1948-1950

17

-

-

17

68

78

Колгосп ім..Сталіна

с.Росоша

1944-1950

5

-

-

5

69

79

Колгосп „Змагання”

с.Кивачівка

1944-1959

8

-

-

8

70

80

Колгосп „За більшовицьку перемогу” смт.Теплик

 

1944-1950

2

-

-

2

1

2

3

4

5

6

7

8

71

81

Колгосп „8 Березня”

с. В.Мочулка

1948-1949

11

-

-

11

72

82

Колгосп „Оборона країни”

с.Антонівка

1945-1950

4

-

-

4

73

83

КСП „Зоря” с.Бджільна

1944-2000

145

-

-

145

74

84

Колгосп ім..Сталіна

с.Орлівка

1944-1950

5

-

-

5

75

85

Колгосп  ім..9 конференції ЛКСМУ с. Завадівка

КСП „Маяк” с. Завадівка

1944-1959

 

1988-2000

25

 

32

-

-

25

 

32

76

86

Колгосп ім..Котовського

смт.Теплик

1946-1950

7

-

-

7

77

87

Колгосп ім..Молотова

с. Іванів

1944-1950

14

-

-

14

78

88

Колгосп „ХПБЗ” с.Комарівка

1944-1950

22

-

-

22

79

89

Колгосп „ДПУ” с.Лозовата

1946-1950

9

-

-

9

80

90

Колгосп ім..Ворошилова

с.Сокиряни

1944-1950

12

-

-

12

81

93

Райком профспілки працівників

АПК

1967-1985

117

-

-

117

82

94

Колгосп ім.. Б.Хмельницького

с.Антонівка

КСП „Промінь” с.Антонівка

 

1957-1959

 

1989-1997

6

 

16

-

-

6

 

16

83

99

Колгосп ім..Суворова

с.Соболівка

1951-1958

16

-

-

16

84

100

Районний відділ статистики

1944-2002

1196

-

-

1196

85

101

Районна рада

1985-2001

370

-

-

370

86

103

Кублицька міжрайбаза

„Укрголовптахопром”

1945-1952

16

-

-

16

87

104

Районний фінансовий відділ

1984-1995

70

-

-

70

88

106

Теплицьке РТМО

1985-1991

49

-

-

49

89

108

Теплицька  райспоживспіка

1972-1985

65

-

-

65

90

109

Райторгвідділ

1945-1956

19

-

-

19

91

110

Теплицька  заготконтора

„Живсировина”

1944-1953

3

-

-

3

92

111

КСП „Нива” с. Соболівка

1959-2000

133

-

-

133

93

112

Теплицьке райоб’єднання

„Сільгосптехніка”

1971-1985

120

-

-

120

94

115

Районний відділ культури

1971-1989

50

-

-

50

95

116

Артіль інвалідів „Перемога”

 

1944-1970

6

-

-

6

1

2

3

4

5

6

7

8

96

117

Райпромкомбінат

1944-1953

36

-

-

36

97

118

Теплицький  зоотехнікум

1949-1953

9

-

-

9

98

119

Соболівське відділення „РОСТ”

1944-1971

29

-

-

29

99

120

Костюківська сільська рада

1945-1999

442

-

-

442

100

121

Теплицький райшляхвідділ

1971

15

-

-

15

101

122

Соболівський дитячий будинок

1946-1953

9

-

-

9

102

123

Колгосп „Мир” с. Комарівка

1950-1985

173

-

-

173

103

124

КСП „Колос” с.В.Мочулка

1951-1995

119

-

-

119

104

125

Колгосп „Україна” с. Росоша

1970-1990

77

-

-

77

105

126

Кублицька яйцебаза

1952-1956

11

-

-

11

106

127

КСП „Поділля”

с.Стражгород

1952-2000

205

-

-

205

107

128

КСП „Кивачівське”

с. Кивачівка

1951-2000

123

-

-

123

108

129

Колгосп ім..Горького

с.Орлівка

КСП „Світанок” с.Орлівка

1950-1970

 

1989-2000

80

 

22

-

-

80

 

22

109

130

Районна планова комісія

1944-1990

119

-

-

119

110

131

Теплицька загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 1 

1945-1986

73

-

-

73

111

133

Соболівське міжгосподарське

підприємство по відгодівлі

худоби на жомі

1945-1996

7

-

-

7

112

134

Брідоцька сільська рада

1972-2011

391

-

-

391

113

135

Колгосп ім.. Мічуріна

с.Соболівка

1951-1958

18

-

-

18

114

136

Колгосп ім..Шевченка

с.Веселівка

1944-1949

5

-

-

5

115

137

КСП „Славутич”  смт. Теплик

1971-2000

78

-

-

78

116

138

КСП „Веселівське” с.Веселівка

1945-2000

106

-

-

106

117

139

Веселівська сільська рада

1944-2011

408

-

-

408

118

140

Колгосп „Червона зірка”

с. Костюківка

1944-1949

5

-

-

5

119

141

КСП „Костюківське”

с.Костюківка

1951-2000

107

-

-

107

120

142

КСП „Погорільське”

с. Погоріла

1971-2000

74

-

-

74

121

143

Погорільська сільська рада

1944-1998

459

-

-

459

122

146

КСП „Авангард” с. Тополівка

1971-2000

96

-

-

96

123

147

Управління сільського господарства

 

1985

54

-

-

54

1

2

3

4

5

6

7

8

124

148

Районний відділ освіти

1985-1997

170

-

-

170

125

149

Степанівський рибгосп

1944-1959

62

-

-

62

126

150

Уповноважений Міністерства    заготівель

1944-1955

2

-

-

2

127

151

Удицька сільська рада

1993-1996

34

-

-

34

128

152

Районна державна адміністрація

1992-1994

1995-2010

957

-

-

957

129

153

Колекція „Документи з виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних голів в Теплицькому районі”

2006

282

-

54

336

130

154

Управління Пенсійного фонду  України у Теплицькому районі

1994-2011

211

-

-

211

131

155

Теплицьке районне управління юстиції Вінницької області

1999-2016

386

-

-

386

132

156

Теплицький районний центр зайнятості

Вінницької області

1991-2011

149

-

-

149

133

157

Відділ Держгеокадастру у Теплицькому районі

1996-2017

184

 

 

 

 

 

   В С Ь О ГО

 

19604

 

-

54

19658

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше