Хто на сайті

На даний момент 76 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
Середа, 14 лютого 2018 13:34

14 лютого 2018 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Марцин Людмили Іванівни.

 На порядок денний було винесено питання: про заборгованість по заробітній платі працівникам підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» станом на 01.02.2018р.- 245,6 тис.грн.

    Згідно проведеного моніторингу з середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району станом на 01.02.2018р. на підприємстві ДП»Бджільнянський спиртовий завод» наявна заборгованість по заробітній платі 109 працівникам в сумі 245,6 тис.грн.

Головний економіст ДП»Бджільнянський спиртовий завод» Мельник Вікторія Олексіївна  проінформувала  про те ,що на підприємстві відсутні договори на збут продукції. Залишок продукції на підприємстві більше 14 тис.декалітрів ( на суму більше 3 млн.грн.). На підприємстві складено графік погашення заборгованості та планується її погашення до 01.03.2018р. за умови отримання договірів на збут продукції підприємства.

        Виступили: Кацан Н.К. проінформувала що до необхідності погашення утвореної заборгованості по заробітній платі працівникам ДП «Бджільнянський спиртовий завод  в найкоротші терміни та недопущення утворення нової заборгованості .

Рекомендації комісії:           

Управлінню праці та соціального захисту населення (О.Г.Чех ) тримати на постійному контролі стан виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району.

 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше