Хто на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Міжнародний жіночий день відзначили в Соболівській та Орлівській громадах
Вівторок, 13 березня 2018 09:26

По всій нашій планеті людство святкувало Міжнародний жіночий день. Звісно, в різних країнах ставлення до цього свята різне, оскільки різним є ставлення й до жінки взагалі. Але в нашій країні, де іще з давніх-давен плекалося шанобливе ставлення до жінки, 8 березня традиційно стало святом весни, любові, краси надії — всього того, що уособлює в особі жінка.

У приміщенні Соболівського Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня захисту прав жінок та миру "Від Жінки - все життя родини,від Жінки - музика життя..."

Двінкоголосим співом привітав жіноцтво села Соболівки дует Інни Фурдик та Наталії Белінської, наймолодша учасниця Олександра Чалапова подарувала усім "Пісню про матусю", вогник добра у серцях усіх присутніх запалило тріо баяністів у складі Н.В.Колісник, Л.С.Белінської та І.А.Побережної.  Родинне тріо Лілії Бараненко з онуками, Тетяна Нарожна, А.Й. М'ялківський, Інна Фурдик та  ансамбль української пісні у супроводі духових інструментів віншували своїми ліричними та жартівливими піснями усіх дружин, матерів та жінок. Надихнула усіх гостей на позитив гумористична мініатюра театрального колективу "Якось у Соболівці".

По завершенню святкового концерту усі учасники отримали подяки, море позитиву, а глядачі на згадку листівки та гілочки вербових котиків.


 

В Орлівському сільському клубі відбувся святковий концерт «Жінка! Й поряд розквітають квіти!».

Усіх присутніх в залі привітала сільський голова Олександра Тригубенко побажавши миру та процвітання.

Музичні вітання линули від народного аматорського фольклорного колективу «Берегиня», жіночого вокального ансамблю «Горлиця». Свято  завершилось. Піднесений настрій та радість, жінки  отримали квіти від місцевого фермера Валерія Тригубенко. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше