Хто на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Управління праці та соціального захисту населення інформує:
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З метою уникнення подій, що можуть мати значний негативний вплив на життя та здоров’я людей в районі проводиться ряд  позапланових заходів  щодо стану пожежної безпеки та охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей( у торгівельно-розважальних закладах).


З метою уникнення подій ,що можуть мати значний негативний вплив на життя та здоров’я людей в районі проводиться ряд  позапланових заходів  щодо стану пожежної безпеки та охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей( у торгівельно-розважальних закладах).


Так 17 квітня 2018 року працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області та управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проведено 4 наради з працівниками та фізичними особами підприємцями торгівельних точок по вул..Незалежності,28( супермаркет «Наш край», магазини підвального приміщення та 2 поверху) та  працівникам магазинів «Шик і блиск» та «Аврора»(перший поверх магазину «Універмаг»)щодо дотримання вимог законодавства в торгівельних та розважальних центрах та правил поведінки під час пожежі в громадському місці. Всього в нарадах взяла участь 41 особа.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше