Хто на сайті

На даний момент 103 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
V Національний День Саду на Вінничині
Понеділок, 09 липня 2018 06:27

5 липня 2018 року на базі господарства ТОВ «Обрій» с.Строїнці, Тиврівського району відбувся V Національний День Саду на Вінничині, де були присутні керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств з багатьох куточків України які займаються садівництвом та постачальники товарно-матеріальних ресурсів, без яких зазначена галузь не мала б такого потужного розвитку.

V Національний День Саду на Вінничині було організовано за сприяння Департаменту агропромислового  розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації.

В зазначеному заході прийняли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту агропромислового  розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Микола Ткачук, представники галузей освіти, науки та бізнесу.

Також на V Національному Дні Саду на Вінничині була представлена делегація від Теплицького району в складі спеціалістів відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації та представників шести агроформувань району, які займаються вирощуванням плодовоягідних культур.

Присутні отримали відповіді на хвилюючі їх питання, дізналися новинки галузі, поспілкуватися з колегами, експертами та комерційними компаніями.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше