Хто на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Обласний фестиваль «Свято врожаю»
Понеділок, 10 вересня 2018 10:04

8 вересня в рамках святкування Дня міста Вінниці, з нагоди відзначення 655-ї річниці від дня заснування міста на площі Літнього театру ЦПКІВ відбувся обласний фестиваль «Свято врожаю». Виставкову експозицію «Дари ланів і садів Поділля» представляли майстри декоративно-прикладногота образотворчого мистецтва Тепличчини:

дідухи різноманітних розмірів та форм, маковійчики, віночки від Оксани Чернеги  Орлівського СК, Валентина Воєводи Бджільнянського СБК, Наталі Ковальчук Комарівського СК, Тетяни Бондурівської Великомочульського СБК, ляльки-мотанки та оригінальну композицію «Овочевий переполох» від Наталі Ковальчук Комарівського СК, Анастасії Захарчук смт. Теплик, вишиті рушники від Світлани Дищук смт. Теплик, старовинні килими та вулики від Лариси Клапчук с. Карабелівка, різьба по дереву і розпис від Дмитра Нежтвляка с. Веселівка, випалювання від Юрія Березіна смт. Теплик, різноманітна випічка від Людмили Захарчук с. Завадівка та Лариси Куцак смт. Теплик, малярство від Ярослава Чижевського, Тетяни Кравченко с. Степанівка, Тетяни Вірозуб та Романа Сельського.

В обжинковій концертній леваді свою майстерність представляв один з найкращих колективів Тепличчини - зразковий фольклорний аматорський коллектив «Цвіт папороті» Соболівського СБК.

Незважаючи на дощ свято відбулося, Тепличчину на святі гідно представили працівники культури, талановиті майстри та коллективи.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше