Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
З Теплицького району до ЗСУ призвано шестеро юнаків
Середа, 03 жовтня 2018 10:57


Почесна місія військовослужбовця і чоловіка – охороняти рідну країну, спокій і мирне життя її громадян. Сьогодні в актовій залі районного Будинку культури відбулися проводи призовників до лав Збройних Сил України.

Шестеро юнаків Тепличчини отримали бойові повістки і з того моменту вважаються військовослужбовцями. Це жителі села Кам’янки Дмитро Паламарчук, Розкошівки - Віктор Ращенко, Важного - Іван Гусак, Кожухівки - Михайло Дикий, Цвіліхівки  - Володимир Ковбаса та Метанівки - Володимир Панянчук. Троє з них через поважні причини не могли бути присутніми, замість одного на сцену вийшла його мама.

Провести юнаків завітали голова районної адміністрації Людмила Марцин та військовий комісар району Ігор Івахненко. Вони зичили хлопцям легкої служби, міцного здоров’я, добросовісних командирів і вчасного повернення додому. Також дякували батькам солдатів за гарно вихованих дітей, які попри важкі часи не вдалися до ухилянь від військової служби. Подарунками і щирими словами підтримки привітали призовників сільські голови, а працівники культури підготували музичні вітання.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше