Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Триває будівництво патологоанатомічного приміщення КНП «Теплицька центральна лікарня» Теплицької районої ради
Четвер, 04 жовтня 2018 08:20

Патологоанатомічна служба є невід’ємною частиною охорони здоров’я населення. Вона являє собою систему заходів, направлених на подальше покращення якості лікувально-діагностичної роботи в лікувальних закладах. Наша держава приділяє велике значення становленню і вдосконаленню патологоанатомічної служби в країні.

Тривалий час в Теплицькому районі не було патологоанатомічного приміщення. Жителі району у разі необхідності змушені були звертатися до сусідніх районів для отримання патологоанатомічного висновку. Відтак у березні 2018 року було проведено аукціон через систему «Рrozorro» на будівництво патологоанатомічного приміщення в районі. Переможцем став Консорціум "Група компаній "Енергобуд".

У ІІ кварталі 2018 року на території КНП «Теплицька центральна лікарня» Теплицької районої ради розпочалося будівництво такого приміщення, на що з районного бюджету було виділено 958,9 тис.грн. Станом на 04.10.2018 року освоєно коштів на суму 601,3 тис.грн. Завершити будівництво підрядники планують у ІV кварталі поточного року. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше