Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова райдержадміністрації відвідала з робочим візитом Бджільнянську школу
Четвер, 04 жовтня 2018 08:29

Голова районної державної адміністрації Людмила Марцин спільно із заступником голови Максимом Мішіним здійснили робочу поїздку до Бджільнянської ЗОШ І-ІІ ступенів. Керівники ознайомилися з реалізацією в даному закладі освітньої реформи «Нова українська школа» (НУШ), яка цьогоріч стартувала в усіх перших класах України.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Побувала голова райдержадміністрації в шкільному харчоблоці, де нещодавно було завершено капітальний ремонт, на який з державного бюджету було виділено 185 тисяч гривень.


Директор школи Тетяна Мельник водночас ознайомила голову і заступника з реалізацію проекту «Капітальний ремонт кімнат із створення фізкультурно-оздоровчого центру для дітей та дорослих на базі Бджільнянської ЗОШ», з яким школа здобула перемогу в щорічному 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Фонд конкурсу склав 300 тисяч гривень: з обласного бюджету – 100 тис., з районного – 50  тис., з місцевого – 55 тис., спонсорські кошти – 95 тис. грн.

  

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше